Serwis pomaga znaleźć najlepszych fachowców z poszczególnych branży. Opinie internautów na temat firm, świadczących usługi na rynku polskim, pozwalają trafnie wybrać odpowiedniego fachowca, którego właśnie potrzebujecie.

Serwis o fachowcach

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami, ostrzec lub zachęcić do korzystania z usług danej firmy, prosimy dodaj opinię na jej temat na naszym portalu.

28225 FACHOWCÓW,  117486 OPINII,   W TYM DZIŚ DODANO 8

Szukaj w serwisie


Ostatnio wyszukane w serwisie:

Sprawdź fachowca


Dodaj fachowca


Usługa bezpłatna

Certyfikat WZOROWY FACHOWIEC Firmy z Certyfikatem

Publikacje wyroków:

Sprawa II K 560/19 dot. Romana Wojtczaka

Wyniki dla: Roletex

Roletex - rolety, markizy, żaluzje
Małopolskie , Kraków Zarabie 2i , 32-410 Dobczyce Tel.: 12 372 29 10, 12 271 53 20 Fax: 12 27 15 320 , www.Roletex.pl , e-mail: biuro@Roletex.pl
Opis działalności: Firm zajmuje się produkcją osłon okiennych takich jak rolety, żaluzje, moskitiery czy markizy. W ofercie znaidują się również bramy garażowe i przemysłowe. .
Słowa kluczowe: rolety, żaluzje, markizy, plisy, moskitiery, bramy garażowe
OPINIA: Rolety jak rolety, inni proponują to samo w podobnej cenie, zwiedziony dobrymi opiniami zamówiłem rolety na okna. Sam montaż- Panowie ustawiają rolety na jakiś aparacik, ale nie podłączają ich w celu sprawdzenia działania. Po podłączeniu przez elektryka wyszło kilka niedoskonałości: jedna z rolet została wypchnięta z prowadnic, inna nie domyka się , kolejna ma wadę fabryczną - nie rozchodzą się lamelki. Na serwis długo się czeka, a gdy już panowie się pojawią to bagatelizują klienta, ostatecznie udało ustalić że zgłoszą roletę do wymiany, mija kolejny miesiąc i nic. Po mailu interwencyjnym , zostałem poinformowany że serwis nie stwierdził żadnych usterek. Będę dalej dochodził moich praw. NIE POLECAM OBSŁUGA POGWARACYJNA FATALNA , BAGATELIZOWANIE USTEREK , NIEKOMPETENTNE PODEJŚCIE DO KLIENTA. Rzetelna firma nie poprzestaje na wzięciu kasy, niestety Roletex tak właśnie postępuje.  
Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami gości serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Ranking FachowcówRegulamin serwisu   Polityka PrywatnościPolityka Prywatności   Opinie o firmachCertyfikat „WZOROWY FACHOWIEC”   Wyszukiwarka FachowcówKontakt z Redakcją