Powrót do głównej strony

Certyfikat „WZOROWY FACHOWIEC”

1. Czym jest Certyfikat „WZOROWY FACHOWIEC”

Certyfikat ten nadawany jest za świadczenie przez dany podmiot gospodarczy fachowych usług, zaopiniowanych przez klientów w sposób pozytywny na portalu „www.oFachowcach.pl”. Certyfikat przekazywany jest w formie papierowej i obowiązuje przez okres jednego roku od daty jego wystawienia.

2. Kto może otrzymać Certyfikat „WZOROWY FACHOWIEC”:

Certyfikat może otrzymać każda firma lub osoba fizyczna, należąca do bazy serwisu „www.oFachowcach.pl”, posiadająca minimum 5 opinii pozytywnych na temat świadczonych usług oraz opinie pozytywne muszą stanowić 85% wszystkich ocen;

3. Dlaczego warto uzyskać Certyfikat „WZOROWY FACHOWIEC”:

Posiadanie Certyfikatu świadczy o rzetelności danej firmy i zwraca uwagę potencjalnych klientów. Firma wyróżniona Certyfikatem łatwiej zyska zaufanie klientów i jest o krok do przodu od konkurencji.

4. Symbol „WZOROWY FACHOWIEC”:

Wraz z Certyfikatem udostępniamy także Symbol „WZOROWY FACHOWIEC” w formie elektronicznej, który można umieścić na stronie firmowej, wizytówkach, papierze firmowym, materiałach reklamowych, itp.

Symbol ten w skuteczny sposób wpływa na pozytywne postrzeganie firmy oraz podnosi jej prestiż. Świadczy także o tym, iż usługi wykonywane przez posiadacza symbolu są na najwyższym poziomie i zostały potwierdzone przez grono zadowolonych klientów.

5. Dodatkowe korzyści wynikające z posiadania certyfikatu „WZOROWY FACHOWIEC”:

6. Wzór certyfikatu: