Serwis pomaga znaleźć najlepszych fachowców z poszczególnych branży. Opinie internautów na temat firm, świadczących usługi na rynku polskim, pozwalają trafnie wybrać odpowiedniego fachowca, którego właśnie potrzebujecie.

Serwis o fachowcach

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami, ostrzec lub zachęcić do korzystania z usług danej firmy, prosimy dodaj opinię na jej temat na naszym portalu.

22907 FACHOWCÓW,  104953 OPINII,   W TYM DZIŚ DODANO 2

Szukaj w serwisie


Ostatnio wyszukane w serwisie:

Sprawdź fachowca


Dodaj fachowca


Usługa bezpłatna

Certyfikat WZOROWY FACHOWIEC Firmy z Certyfikatem

Twoja reklama

Napisz do nas

Wyniki dla: la beaute clinique

la beaute clinique - Kosmetyczka
Łódzkie , Łódź Piotrkowska 69 , 90-422 Łódź Tel.: 42 630 30 50 , www.labc.pl , e-mail: lodz@labc.pl
Opis działalności: Profesjonalny Salon kosmetologii, dermatologii, medycyny i stomatologii estetycznej
Słowa kluczowe: kosmetolog, kosmetyczka, salon kosmetyczny, mikrodermabrazja, endermologia, manicure, mezoterapia, makijaż permanentny, wybielanie zębów, masaże, botox, wypełniacze, kwas hialuronowy, powiększanie ust, kwasy, złota maska
OPINIA: Nie polecam , a wręcz odradzam Wam tą pseudo klinikę. Pani , która robi botoks i wciska kwas hialuronowy nie ma zielonego pojęcia na ten temat. Efekt tej Pani prac- zamiast 5 lat młodziej, 10 lat do przodu. Nie uwzględniła mojej reklamacji , chociaż każdy profesjonalista i człowiek honoru przyznał by się do błędu. Pytanie czy nie chciała się przyznać czy po prostu nie miała zielonego pojęcia na temat popełnionych błędów. Ja powiem tak , jeżeli po dwóch miesiącach moja twarz nie będzie ok , to idę do adwokata . Pociagnę nie tylko tą panią do odpowiedzialnosci ale także klinikę.  
la beaute clinique Wrocław - Kosmetyczka
Dolnośląskie , Wrocław Św. Mikołaja
OPINIA: la beaute clinique Wrocław - oszukał mnie i inne klientki .Nagle znikił z naszymi pieniędzmi.  
Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami gości serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Ranking FachowcówRegulamin serwisu   Polityka PrywatnościPolityka Prywatności   Opinie o firmachCertyfikat „WZOROWY FACHOWIEC”   Wyszukiwarka FachowcówKontakt z Redakcją