Serwis pomaga znaleźć najlepszych fachowców z poszczególnych branży. Opinie internautów na temat firm, świadczących usługi na rynku polskim, pozwalają trafnie wybrać odpowiedniego fachowca, którego właśnie potrzebujecie.

Serwis o fachowcach

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami, ostrzec lub zachęcić do korzystania z usług danej firmy, prosimy dodaj opinię na jej temat na naszym portalu.

23159 FACHOWCÓW,  106330 OPINII,   W TYM DZIŚ DODANO 5

Szukaj w serwisie


Ostatnio wyszukane w serwisie:

Sprawdź fachowca


Dodaj fachowca


Usługa bezpłatna

Certyfikat WZOROWY FACHOWIEC Firmy z Certyfikatem

Twoja reklama

Napisz do nas

Wyniki dla: instal-serwis

PHU Instal Serwis Tomasz Kasza - Informatyk
Świętokrzyskie , Kielce Starodomaszowska 40 , 25-315 Kielce Tel.: 41335-00-13 Kom.: 504-276-979 Fax: 41335-00-13 , - , e-mail: instal.kielce@vp.pl NIP: 6572250333
Słowa kluczowe: kasa fiskalna Kielce,kasy fiskalne
OPINIA: Nic dobrego  
Instal serwis Jabłonski jerzy - Budowlaniec
Śląskie , katowice Krzywa 2 2 / 11 , 40-061 katowice Kom.: 501406298 NIP: 6341082485
Opis działalności: wszelkie rodzaje usług budowalnych i instalatorstwa na ktorych mozna zarobic
Słowa kluczowe: instalator,instalacje,remonty,bruk,ocieplenie,budownictwo,dekarstwo
OPINIA: Żaden fachowiec, fuszerka. Nie polecam Nie odbiera telefonów.  
Natpol / instal-serwis Marcin Banaszkiewicz - Hydraulik
Mazowieckie , Warszawa
OPINIA: Pan Banaszkiewicz bierze pieniądze, nie kończy prac i zapada się pod ziemię. Na przykład w wykonanej u mnie instalacji, pod posadzką, połączył rury od wody ciepłej z tymi od zimnej (sic!). Gdy zrozumiał wagę problemu przestał odpowiadać na maile i odbierać telefon. Instalacja ma poza tym mnóstwo karygodnych niedoróbek: niemal wszystkie połączenia wokół kotła przeciekają, grzałka w bojlerze została po prostu wkręcona bez uszczelnienia a jeden z korków przy bojlerze był tylko luźno włożony, przy pompie cyrkulacyjnej z dwóch połączeń wręcz tryskała woda (elementy przykręcone były dosłownie na jeden obrót), filtry do wody z własnego ujęcia zamontował między pompą a hydroforem (w przypadku zatkania pompa do wymiany), po montażu kaloryferów 10 % połączeń przeciekało, przy uruchamianiu kotła zapaskudził mi sadzą pół sufitu, montował używany sprzęt (np naczynie przeponowe, wyłącznik ciśnieniowy), a brał za to drożej niż za nowy. Można by wymieniać jeszcze długo. Najgorszy jest nie brak profesjonalizmu, wykształcenia i staranności, a brak uczciwości i odpowiedzialności za wykonaną i opłaconą pracę. Opinia jednoznaczna. Brak możliwści kontaktu z "fachowcem". Brak obsługi reklamacji.  
Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami gości serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Ranking FachowcówRegulamin serwisu   Polityka PrywatnościPolityka Prywatności   Opinie o firmachCertyfikat „WZOROWY FACHOWIEC”   Wyszukiwarka FachowcówKontakt z Redakcją