Serwis pomaga znaleźć najlepszych fachowców z poszczególnych branży. Opinie internautów na temat firm, świadczących usługi na rynku polskim, pozwalają trafnie wybrać odpowiedniego fachowca, którego właśnie potrzebujecie.

Serwis o fachowcach

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami, ostrzec lub zachęcić do korzystania z usług danej firmy, prosimy dodaj opinię na jej temat na naszym portalu.

23105 FACHOWCÓW,  106066 OPINII,   W TYM DZIŚ DODANO 19

Szukaj w serwisie


Ostatnio wyszukane w serwisie:

Sprawdź fachowca


Dodaj fachowca


Usługa bezpłatna

Certyfikat WZOROWY FACHOWIEC Firmy z Certyfikatem

Twoja reklama

Napisz do nas

Wyniki dla: gabinet zdrowia stóp

gabinet zdrowia stóp - Podolog
Pomorskie , Gdańsk ARKOŃSKA 29 A / 4 , 80-387 GDAŃSK Kom.: 739-222-526 , e-mail: gabinetpodologiczny@tlen.pl
Opis działalności: Specjalistyczne zabiegi z zakresu korekty wrastających paznokci, pedicure leczniczy
Słowa kluczowe: Pedicure leczniczy , odciski , modzele , wrastające paznokcie
OPINIA: Sama na codzień pracuje z ludźmi jako pielęgniarka na temat chamstwa , roszczeniowości , opowiadania bzdur , wiecznie , że coś jest nie tak mogłabym już napisać kojejną książkę , podziwiam i wspieram działania p. Anny , kt óra musi nie jednokrotnie znosić ludzkie wygadywania , wymogi conajmniej z księżyca , naszczęście odchodzi się od tego że nasz klijent nasz pan ; nasza praca to nasza pasja zawsze polecam usiąść samemu na takiej recpecji i postarać się po kliku godzinach pracy nikomu po lacinie nie wytłumaczyć co i jak ; gabinet zdrowia stóp to bardzo dobre miejsce ja znajduje tu tylko i wyłącznie to co najlepsze , obie Panie nie są cukierkowe , do obrzydzenia miłe i uprzejme , są normalne i za to między innymi bardzo lubię czas spędzany w Gabinecie zdrowia stóp Marianna B.  
Centrum Stylizacji Magdalena Janeczek - Kosmetyczka
Podkarpackie , Mielec Pisarka 1D , 39-300 Mielec Kom.: 606 739 046 , http://www.centrumstylizacji.mielec.pl/
Opis działalności: Centrum Stylizacji to nowoczesny salon kosmetyczny oferujący profesjonalne usługi dla zdrowia i urody. Wszystkie zabiegi przeprowadzane są przez doświadczony i miły personel za pomocą nowego sprzętu renomowanych producentów.
Słowa kluczowe: kosmetyczka mielec,salon kosmetyczny mielec,gabinet kosmetyczny mielec,mielec, kosmetyczka,depilacja mielec,endermologia mielec,mikrodermabrazja mielec, manicure mielec,pedicure mielec
OPINIA: Ostrzegam przed tym zakładem.Podczas zabiegu pedicure,zostałam pokaleczona,wyszłam ze STOPAMI całymi w opatrunku. Nie odkażono ran, przed zabiegiem nie moczono stóp, brak profesjonalizmu, nie prosiłam o lakier, a nawet odżywka nie została nałożona na paznokcie.Zapłaciłam znacznie więcej niż w prawdziwych profesjonalnych zakładach wykonujących pedicure.ODRADZAM.  
Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami gości serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Ranking FachowcówRegulamin serwisu   Polityka PrywatnościPolityka Prywatności   Opinie o firmachCertyfikat „WZOROWY FACHOWIEC”   Wyszukiwarka FachowcówKontakt z Redakcją