Serwis pomaga znaleźć najlepszych fachowców z poszczególnych branży. Opinie internautów na temat firm, świadczących usługi na rynku polskim, pozwalają trafnie wybrać odpowiedniego fachowca, którego właśnie potrzebujecie.

Serwis o fachowcach

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami, ostrzec lub zachęcić do korzystania z usług danej firmy, prosimy dodaj opinię na jej temat na naszym portalu.

25488 FACHOWCÓW,  112798 OPINII,   W TYM DZIŚ DODANO 9

Szukaj w serwisie


Ostatnio wyszukane w serwisie:

Sprawdź fachowca


Dodaj fachowca


Usługa bezpłatna

Certyfikat WZOROWY FACHOWIEC Firmy z Certyfikatem

Twoja reklama

Napisz do nas

Wyniki dla: Sadowski Marek adwokat

adwokat Michał Sadowski Kancelaria Adwokacka - adwokat
Mazowieckie , Warszawa, Toruń Marszałkowska 68/70 / 26 , 00-842 Warszawa Kom.: 602443106 , e-mail: m.Sadowski@amslegal.pl NIP: 8911572260
Opis działalności: Kancelaria Adwokacka
Słowa kluczowe: spory korporacyjne, sprawy gospodarcze o zapłatę, sprawy cywilne, sprawy spadkowe, sprawy rodzinne
OPINIA: Pan mecenas Michał Sadowski reprezentował nas przed Wojewódzkim Sądem Administracyjnym w Bydgoszczy dotyczącej stwierdzenia nieważności pozwolenia na budowę budynku biurowego o przeznaczeniu projektowo-badawczym wraz z infrastrukturą towarzyszącą. Pozwolenie to zostało wydane dla firmy sąsiadującej z naszą posesją przez Starostę Włocławskiego i podtrzymane przez Wojewodę Kujawsko-Pomorskiego. Dzięki wnikliwej analizie zgromadzonego materiału i perfekcyjnie sporządzonej przez Pana mecenasa skardze, Wojewódzki Sąd Administracyjny w Bydgoszczy uchylił wcześniejszą decyzję i przekazał sprawę do ponownego rozpatrzenia. Pan mecenas jest najlepszym prawnikiem jakiego mieliśmy przyjemność poznać. Jest perfekcjonistą w tym co robi. Bardzo angażuje się w swoją pracę. Jest cierpliwy, wszystko spokojnie tłumaczy i wyjaśnia, a co najważniejsze jest konkretny i rzeczowy. Jesteśmy pod wielkim wrażeniem jego pracy i osoby. Z całego serca polecamy Pana mecenasa. Jeszcze raz dziękujemy za zaangażowanie oraz okazane zrozumienie i pomoc. Ewa i Marek S. 02.12.19r.  
Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami gości serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Ranking FachowcówRegulamin serwisu   Polityka PrywatnościPolityka Prywatności   Opinie o firmachCertyfikat „WZOROWY FACHOWIEC”   Wyszukiwarka FachowcówKontakt z Redakcją