Serwis pomaga znaleźć najlepszych fachowców z poszczególnych branży. Opinie internautów na temat firm, świadczących usługi na rynku polskim, pozwalają trafnie wybrać odpowiedniego fachowca, którego właśnie potrzebujecie.

Serwis o fachowcach

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami, ostrzec lub zachęcić do korzystania z usług danej firmy, prosimy dodaj opinię na jej temat na naszym portalu.

23639 FACHOWCÓW,  108388 OPINII,   W TYM DZIŚ DODANO 17

Szukaj w serwisie


Ostatnio wyszukane w serwisie:

Sprawdź fachowca


Dodaj fachowca


Usługa bezpłatna

Certyfikat WZOROWY FACHOWIEC Firmy z Certyfikatem

Twoja reklama

Napisz do nas

Wyniki dla: Maniewski

Imaginacja Anna Ciesielska - Fryzjer
Małopolskie , Kraków Szlak 30 / 1 Kraków Kom.: 695559016 , e-mail: pracownia.imaginacja@gmail.com
Opis działalności: Fryzjerstwo,flamboyage,refleksy
Słowa kluczowe: Dobry fryzjer,flamboyage,refleksy,prostowanie keratynowe,metamorfozy
OPINIA: Wcześniej korzystałam z usług w Maniewski salon a Panią Anię w IMAGINACJA salon poleciła mi znajoma - nie żałuję! Używają tam tych sanych farb i kosmetyków co u Maniewskiego i wiedzą i doświadczeniem nie odbiegają a atmosfera bardzo przyjazna wręcz domowa a ceny o połowe niższe niż u Pana "M" - Polecam  
Maniewski Katowice - Fryzjer
Śląskie , Katowice 3 maja 17
OPINIA: Nie polecam. Na obsługę nie mogę narzekać, jednak zgłosiłam sie na umówiona wcześniej wizytę po konsultacji zdecydowanym się na dekoloryzacje z Tonowaniem. I tez obie obsługi miałam wykonane. Moim celem było pozbycie się rudych odcieni z zachowaniem swojego naturalnego odrostu. Oczywiście z salonu wyszłam zadowolona z pięknymi miękkimi włosami,w pięknym sombre w stalowych odcieniach. cala usługa kosztowała mnie 990 zł. Dziś mija tydzień od wizyty a moje włosy mimo zapewnień stylistki zaczęły robić się żółtawe nawet z przebłyskiem rudego. Zdjęcia na Facebooku orz instagramie są po mocnej obróbce/wyostrzeniu.  
Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami gości serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Ranking FachowcówRegulamin serwisu   Polityka PrywatnościPolityka Prywatności   Opinie o firmachCertyfikat „WZOROWY FACHOWIEC”   Wyszukiwarka FachowcówKontakt z Redakcją