Serwis pomaga znaleźć najlepszych fachowców z poszczególnych branży. Opinie internautów na temat firm, świadczących usługi na rynku polskim, pozwalają trafnie wybrać odpowiedniego fachowca, którego właśnie potrzebujecie.

Serwis o fachowcach

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami, ostrzec lub zachęcić do korzystania z usług danej firmy, prosimy dodaj opinię na jej temat na naszym portalu.

Powrót do głównej strony

Maniewski Katowice

Zawód: Fryzjer 
Adres: Śląskie, Katowice 3 maja 17
Telefon:
Adres e-mail:
Strona internetowa:
Opis działalności: Słowa kluczowe:

Ocena: 0% pozytywna 1x

Jakość usług: 0% wysoka 1x
Terminowość: 1x
Ceny usług: 0% niskie 1x
Ilość opinii w serwisie: 1
Ilość odsłon profilu firmy: 2217
Data utworzenia profilu: 11.03.2017 11:29:24
Data ostatniej aktualizacji: 11.03.2017 11:29:24 

Opinie o Maniewski Katowice

Ogólna opinia: Negatywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Nie polecam. Na obsługę nie mogę narzekać, jednak zgłosiłam sie na umówiona wcześniej wizytę po konsultacji zdecydowanym się na dekoloryzacje z Tonowaniem. I tez obie obsługi miałam wykonane. Moim celem było pozbycie się rudych odcieni z zachowaniem swojego naturalnego odrostu. Oczywiście z salonu wyszłam zadowolona z pięknymi miękkimi włosami,w pięknym sombre w stalowych odcieniach. cala usługa kosztowała mnie 990 zł. Dziś mija tydzień od wizyty a moje włosy mimo zapewnień stylistki zaczęły robić się żółtawe nawet z przebłyskiem rudego. Zdjęcia na Facebooku orz instagramie są po mocnej obróbce/wyostrzeniu.
Jakość usług: Niska
Terminowość: Niewielkie opóźnienia
Ceny: Wysokie
Opinia dodana przez: dnia: 11.03.2017 12:11:14 

Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami gości serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Ranking FachowcówRegulamin serwisu   Polityka PrywatnościPolityka Prywatności   Opinie o firmachCertyfikat „WZOROWY FACHOWIEC”   Wyszukiwarka FachowcówKontakt z Redakcją