Serwis pomaga znaleźć najlepszych fachowców z poszczególnych branży. Opinie internautów na temat firm, świadczących usługi na rynku polskim, pozwalają trafnie wybrać odpowiedniego fachowca, którego właśnie potrzebujecie.

Serwis o fachowcach

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami, ostrzec lub zachęcić do korzystania z usług danej firmy, prosimy dodaj opinię na jej temat na naszym portalu.

28761 FACHOWCÓW,  117896 OPINII,   W TYM DZIŚ DODANO 3

Szukaj w serwisie


Ostatnio wyszukane w serwisie:

Sprawdź fachowca


Dodaj fachowca


Usługa bezpłatna

Certyfikat WZOROWY FACHOWIEC Firmy z Certyfikatem

Publikacje wyroków:

Sprawa II K 560/19 dot. Romana Wojtczaka

Wyniki dla: Laudowicz

AMG Serwis Grzegorz Laudowicz - Budowlaniec
Dolnośląskie , Krotoszyce Wilczyce 19 , 59-223 Krotoszyce , e-mail: dikdik@vp.pl NIP: 7162590751
Słowa kluczowe: kominki, obudowy, wykończenie wnętrz, remonty, ocieplenie, płytki, panele
OPINIA: Firma, która świetnie potrafi sprzedać swoje usługi jednak w kolejnych etapach nie wykazali się profesjonalizmem. Firma po ustaleniach zrobiła wszystko niezgodnie ze sztuką budowlaną, tłumacząc się, że w związku z faktem iż zakupiliśmy takie materiały (zakupy robione razem z właścicielem przedmiotowej firmy i zgodnie ze wskazówkami)wyraziliśmy tym samym zgodę na zastosowanie tych materiałów a co za tym idzie - mieli prawo wykonać montaż wkładu kominkowego wraz z kominem i kanałem wentylacyjnym nie zgodnie ze sztuką budowlaną. Płytki poszarpane a nie pocięte, przyklejone w sposób skandaliczny na warstwie kleju grubszej niż sama płytka. Praca została wykonana fatalnie, kominek zabroniono nam użytkować, ponieważ zagraża to życiu i pożarem. Pomimo interwencji, reklamacji firma AMG Serwis Grzegorz Laudowicz nie poczuwa się do odpowiedzialności i nie chce ani zwrócić pieniędzy za pracę, którą wykonał nienależycie i za zniszczone materiały ani naprawić swój błąd. A to kwota bliska 2000 PLN. Cóż, jednym słowem chcę wszystkich ostrzec przed tą firmą i tym panem nazywającym się "fachowcem". Współpraca z tą firmą może jedynie zakończyć się nieszczęściem jak w naszym przypadku. reklamacja pomimo posiadania opini technicznej od specjalisty rozpatrozna odmownie. Zero kontaktu z firmą. A.K.  
Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami gości serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Ranking FachowcówRegulamin serwisu   Polityka PrywatnościPolityka Prywatności   Opinie o firmachCertyfikat „WZOROWY FACHOWIEC”   Wyszukiwarka FachowcówKontakt z Redakcją