Serwis pomaga znaleźć najlepszych fachowców z poszczególnych branży. Opinie internautów na temat firm, świadczących usługi na rynku polskim, pozwalają trafnie wybrać odpowiedniego fachowca, którego właśnie potrzebujecie.

Serwis o fachowcach

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami, ostrzec lub zachęcić do korzystania z usług danej firmy, prosimy dodaj opinię na jej temat na naszym portalu.

Powrót do głównej strony

AMG Serwis Grzegorz Laudowicz

Zawód: Budowlaniec 
Adres: Dolnośląskie, 59-223 Krotoszyce Wilczyce 19
Telefon:
Adres e-mail: dikdik(małpa)vp.pl
Strona internetowa:
NIP:
7162590751
Opis działalności: Słowa kluczowe: kominki, obudowy, wykończenie wnętrz, remonty, ocieplenie, płytki, panele

Ocena: 0% pozytywna 1x

Jakość usług: 0% wysoka 1x
Terminowość: 0% bez zastrzeżeń 1x
Ceny usług: 0% niskie 1x
Ilość opinii w serwisie: 1
Ilość odsłon profilu firmy: 1998
Data utworzenia profilu: 10.01.2012 20:27:03
Data ostatniej aktualizacji: 10.01.2012 20:27:03 

Opinie o AMG Serwis Grzegorz Laudowicz

Ogólna opinia: Negatywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Firma, która świetnie potrafi sprzedać swoje usługi jednak w kolejnych etapach nie wykazali się profesjonalizmem. Firma po ustaleniach zrobiła wszystko niezgodnie ze sztuką budowlaną, tłumacząc się, że w związku z faktem iż zakupiliśmy takie materiały (zakupy robione razem z właścicielem przedmiotowej firmy i zgodnie ze wskazówkami)wyraziliśmy tym samym zgodę na zastosowanie tych materiałów a co za tym idzie - mieli prawo wykonać montaż wkładu kominkowego wraz z kominem i kanałem wentylacyjnym nie zgodnie ze sztuką budowlaną. Płytki poszarpane a nie pocięte, przyklejone w sposób skandaliczny na warstwie kleju grubszej niż sama płytka. Praca została wykonana fatalnie, kominek zabroniono nam użytkować, ponieważ zagraża to życiu i pożarem. Pomimo interwencji, reklamacji firma AMG Serwis Grzegorz Laudowicz nie poczuwa się do odpowiedzialności i nie chce ani zwrócić pieniędzy za pracę, którą wykonał nienależycie i za zniszczone materiały ani naprawić swój błąd. A to kwota bliska 2000 PLN. Cóż, jednym słowem chcę wszystkich ostrzec przed tą firmą i tym panem nazywającym się "fachowcem". Współpraca z tą firmą może jedynie zakończyć się nieszczęściem jak w naszym przypadku.
Jakość usług: Niska
Terminowość: Zła
Ceny: Wysokie
Obsługa reklamacji: reklamacja pomimo posiadania opini technicznej od specjalisty rozpatrozna odmownie. Zero kontaktu z firmą.
Opinia dodana przez: A.K. dnia: 10.01.2012 20:46:22 

Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami gości serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Ranking FachowcówRegulamin serwisu   Polityka PrywatnościPolityka Prywatności   Opinie o firmachCertyfikat „WZOROWY FACHOWIEC”   Wyszukiwarka FachowcówKontakt z Redakcją