Serwis pomaga znaleźć najlepszych fachowców z poszczególnych branży. Opinie internautów na temat firm, świadczących usługi na rynku polskim, pozwalają trafnie wybrać odpowiedniego fachowca, którego właśnie potrzebujecie.

Serwis o fachowcach

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami, ostrzec lub zachęcić do korzystania z usług danej firmy, prosimy dodaj opinię na jej temat na naszym portalu.

Powrót do głównej strony

F.H.U Bonum Sławomir Majda

Zawód: transport Kierowca 
Adres: Opolskie, Byczyna
Telefon: Kom. 694029172
Adres e-mail:
Strona internetowa:
Opis działalności: Międzynarodowe usługi transportowe, przeprowadzki Słowa kluczowe: Transport krajowy, transport międzynarodowy, przeprowadzki Polska Niemcy Holandia Belgia Polska

Ocena: 100% pozytywna 1x

Jakość usług: 100% wysoka 1x
Terminowość: 100% bez zastrzeżeń 1x
Ceny usług: 100% niskie 1x
Ilość opinii w serwisie: 1
Ilość odsłon profilu firmy: 151
Data utworzenia profilu: 2019-10-02 22:22:37
Data ostatniej aktualizacji: 2019-10-02 22:22:37 

Opinie o F.H.U Bonum Sławomir Majda

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Szczerze polecam międzynarodowe usługi transportu i przeprowadzek Pana Sławka, jest to człowiek bardzo profesjonalnie podchodzący do swojej pracy, przyjętych zleceń i szanujący klientów. Bardzo uprzejmy, miły i kulturalny. Cały czas informuje klienta o przebiegu realizacji jego transportu, sam z siebie z życzliwości pomaga, widać że Pan Sławek to, co robi, traktuje jako swoją pasje i powołanie. Szczerze i uczciwie polecam usługi Pana Sławka.
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Niskie
Opinia dodana przez: Adam R dnia: 2019-10-02 22:31:57 

Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami gości serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Ranking FachowcówRegulamin serwisu   Polityka PrywatnościPolityka Prywatności   Opinie o firmachCertyfikat „WZOROWY FACHOWIEC”   Wyszukiwarka FachowcówKontakt z Redakcją