Serwis pomaga znaleźć najlepszych fachowców z poszczególnych branży. Opinie internautów na temat firm, świadczących usługi na rynku polskim, pozwalają trafnie wybrać odpowiedniego fachowca, którego właśnie potrzebujecie.

Serwis o fachowcach

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami, ostrzec lub zachęcić do korzystania z usług danej firmy, prosimy dodaj opinię na jej temat na naszym portalu.

Powrót do głównej strony

Kancelaria Radcy Prawnego Anna Czerwińska

Zawód: adwokaci i radcy prawni Radca prawny 
Adres: Łódzkie, 90-451 Łódź Narutowicza 52 52/3
Telefon: Kom. 609833613
Adres e-mail: a.czerwinska(małpa)legalgroup.pl
Strona internetowa:
Opis działalności: Fundacje i stowarzyszenia, Obsługa prawna przedsiębiorcy, Prawo cywilne i rodzinne, Prawo spadkowe Słowa kluczowe: Skuteczny adwokat, obsługa firm, prawo handlowe, zakładanie fundacji i stowarzyszeń, prawo rodzinne i spadkowe.

Ocena: 100% pozytywna 3x

Jakość usług: 100% wysoka 3x
Terminowość: 100% bez zastrzeżeń 3x
Ceny usług: 2x
Ilość opinii w serwisie: 3
Ilość odsłon profilu firmy: 1278
Data utworzenia profilu: 2015-09-01 11:14:12
Data ostatniej aktualizacji: 2018-01-27 22:22:25 

Opinie o Kancelaria Radcy Prawnego Anna Czerwińska

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Polecam Panią Anne Rosiak jako doskonałego adwokata. Prowadziła i wygrała dla mnie dwie sprawy. Kompetentnie, rzetelnie, profesjonalnie. Oby więcej takich prawników.Dziękuję :)
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Przeciętne
Opinia dodana przez: I.Opłatek dnia: 2015-09-24 22:36:01 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Mecenas Rosiak prowadziła moje dwie sprawy. Po poprowadzeniu pierwszej z nich, podczas której miałam okazję poznać ją jako osobę niezwykle kompetentną, zaangażowaną, konkretną i godną zaufania, bez wahania powierzyłam jej prowadzenie kolejnej sprawy. Obie zostały dla mnie pomyślnie rozstrzygnięte, choć jedna z nich była naprawdę niezwykle trudna. Mecenas Rosiak jest rzadkim, niestety, przykładem adwokata, która prezentując najwyższy poziom merytoryczny jest jednocześnie niezwykle przyjazna dla klienta. Jest całkowicie profesjonalna na sali sądowej, w relacji adwokat-klient zaś przedstawia sprawę w sposób w pełni zrozumiały dla "zwykłego człowieka", zawsze chętnie służy pomocą, potrafi uspokoić jednocześnie rzeczowo i w sposób obiektywny przedstawiając możliwe opcje. Każdemu z Państwa mogę Ją w imieniu swoim i mojej rodziny w 100% polecić.
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Przeciętne
Opinia dodana przez: A. Szychowska dnia: 2015-09-24 12:41:50 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Bardzo serdecznie dziękuje Pani Annie Czerwińskiej za skuteczną pomoc, za udzielanie rad, profesjonalne podejście oraz za wsparcie podczas stresujących chwil w trakcie sprawy mojej Mamy. Profesjonalne, rzetelne podejście do sprawy i co najważniejsze skuteczność. Serdecznie dziękuję i Polecam!
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Opinia dodana przez: Grażyna dnia: 2015-09-16 11:49:29 

Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami gości serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Ranking FachowcówRegulamin serwisu   Polityka PrywatnościPolityka Prywatności   Opinie o firmachCertyfikat „WZOROWY FACHOWIEC”   Wyszukiwarka FachowcówKontakt z Redakcją