Serwis pomaga znaleźć najlepszych fachowców z poszczególnych branży. Opinie internautów na temat firm, świadczących usługi na rynku polskim, pozwalają trafnie wybrać odpowiedniego fachowca, którego właśnie potrzebujecie.

Serwis o fachowcach

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami, ostrzec lub zachęcić do korzystania z usług danej firmy, prosimy dodaj opinię na jej temat na naszym portalu.

Powrót do głównej strony

Kancelaria Adwokacka Jakub Sapiński

Zawód: adwokaci i radcy prawni Adwokat 
Adres: Mazowieckie, 01-756 Warszawa Przasnyska 11/73
Telefon: Kom. 696026738
Adres e-mail: jakub.sapinski(małpa)adwokatura.pl
Strona internetowa: www.jsapinski.pl
Opis działalności: Prawo Cywilne, Prawo Karne, rozwód, spadek, prawo gospodarcze, prawo rodzinne, Prawo Karne Słowa kluczowe:

Ocena: 100% pozytywna 2x

Jakość usług: 100% wysoka 2x
Terminowość: 100% bez zastrzeżeń 2x
Ceny usług: 100% niskie 1x 1x
Ilość opinii w serwisie: 2
Ilość odsłon profilu firmy: 101
Data utworzenia profilu: 2017-12-26 23:51:46
Data ostatniej aktualizacji: 2017-12-26 23:51:46 

Opinie o Kancelaria Adwokacka Jakub Sapiński

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Szczerze polecam kancelarię adw. J. Sapińskiego. Dzięki niemu udało mi się przejść w miarę "spokojnie" przez rozwód. Rzeczowy i konkretny, bez naciągania na dodatkowe koszty. Jeśli będę musiała w przyszłości korzystać z usług adwokata na pewno wybiorę kancelarię mec. Jakuba Sapińskiego.
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Przeciętne
Opinia dodana przez: Krystyna dnia: 2018-01-02 20:56:36 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Do kancelarii Pana Mecenasa Jakuba Sapińskiego trafiłam, gdyż poleciła mi ją zadowolona koleżanka dla, którego Pan Mecenas Jakub Sapiński prowadził sprawę i ją wygrał. Muszę w pełni stwierdzić, że ja też jestem bardzo zadowolona z usług Pana Mecenasa, gdyż Pan Jakub Sapiński z dużą starannością i rzetelnością poprowadził moją sprawę. Dzięki jego doświadczeniu i zaangażowaniu cała sytuacja zakończyła się dla mnie bardzo szczęśliwie i pozytywnie. Jeżeli w przyszłości będę potrzebowała pomocy prawnej na pewno w pierwszej kolejności wybiorę ponownie kancelarię Mecenasa Jakuba Sapińskiego.
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Niskie
Opinia dodana przez: Anna dnia: 2017-12-27 00:01:48 

Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami gości serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Ranking FachowcówRegulamin serwisu   Polityka PrywatnościPolityka Prywatności   Opinie o firmachCertyfikat „WZOROWY FACHOWIEC”   Wyszukiwarka FachowcówKontakt z Redakcją