Serwis pomaga znaleźć najlepszych fachowców z poszczególnych branży. Opinie internautów na temat firm, świadczących usługi na rynku polskim, pozwalają trafnie wybrać odpowiedniego fachowca, którego właśnie potrzebujecie.

Serwis o fachowcach

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami, ostrzec lub zachęcić do korzystania z usług danej firmy, prosimy dodaj opinię na jej temat na naszym portalu.

Powrót do głównej strony

P.P.H.U. Centrum Ogrodnicze "Joneczko" s.c. Natalia Joneczko

Zawód: brukarze Ogrodnik 
Adres: Śląskie, 43-190 Mikołów Kąty 16
Telefon:
Adres e-mail:
Strona internetowa:
Opis działalności: ogrodnictwo, systemy nawadniania, kostka brukowa Słowa kluczowe: ogrodnictwo, systemy nawadniania, kostka brukowa

Ocena: 0% pozytywna 1x

Jakość usług: 0% wysoka 1x
Terminowość: 0% bez zastrzeżeń 1x
Ceny usług: 1x
Ilość opinii w serwisie: 1
Ilość odsłon profilu firmy: 752
Data utworzenia profilu: 2017-08-10 21:50:39
Data ostatniej aktualizacji: 2017-08-10 21:50:39 

Opinie o P.P.H.U. Centrum Ogrodnicze "Joneczko" s.c. Natalia Joneczko

Ogólna opinia: Negatywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Pani Natalia nie wywiązuje się z umów. W roku 2016 umówiliśmy się na wyłożenie podjazdu wraz z chodnikiem kostką brukową. Prace miały ruszyć w maju 2017. Pani Natalia systematycznie odciągała termin prac. Zaniepokojeni skontaktowaliśmy się ponownie pod koniec lipca i usłyszeliśmy, że z początkiem sierpnia prace ruszą. 08 sierpnia 2017 raczyła nas w końcu poinformować z uśmiechem na twarzy, że w tym roku jednak nie da rady (okazało się że ma lepszego klienta). Wystarczyłoby odpowiednio wcześniej poinformować inwestora, że z pewnych przyczyn prace nie odbędą się. Wtedy klient miałby jeszcze czas poszukać innego wykonawcy. Ale Pani Natalia nie szanuje ludzi choć próbuje grać miłą.
Jakość usług: Niska
Terminowość: Zła
Ceny: Przeciętne
Opinia dodana przez: Szymon dnia: 2017-08-10 22:00:07 

Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami gości serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Ranking FachowcówRegulamin serwisu   Polityka PrywatnościPolityka Prywatności   Opinie o firmachCertyfikat „WZOROWY FACHOWIEC”   Wyszukiwarka FachowcówKontakt z Redakcją