Serwis pomaga znaleźć najlepszych fachowców z poszczególnych branży. Opinie internautów na temat firm, świadczących usługi na rynku polskim, pozwalają trafnie wybrać odpowiedniego fachowca, którego właśnie potrzebujecie.

Serwis o fachowcach

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami, ostrzec lub zachęcić do korzystania z usług danej firmy, prosimy dodaj opinię na jej temat na naszym portalu.

Powrót do głównej strony

DAR-BUD Dariusz Kamiński

Zawód: elektroinstalacyjne usługi Elektryk 
Adres: Mazowieckie, Warszawa
Telefon: Kom. 794099752
Adres e-mail:
Strona internetowa: http://www.remontuj.pl/fachowiec/-pom-5-63
Opis działalności: remonty, elektryka Słowa kluczowe: Glazurnik,Biały montaż, Montaż okien, drzwi, Sufity podwieszane, Wyburzanie, wywóz gruzu, Elektryk, Hydraulik, Kanalizacja, Malowanie ścian, Tapetowanie, stolarstwo, Meble na wymiar, Szpachlowanie, gipsowanie ścian

Ocena: 0% pozytywna 1x

Jakość usług: 0% wysoka 1x
Terminowość: 0% bez zastrzeżeń 1x
Ceny usług: 0% niskie 1x
Ilość opinii w serwisie: 1
Ilość odsłon profilu firmy: 553
Data utworzenia profilu: 2017-05-08 21:24:32
Data ostatniej aktualizacji: 2017-05-08 21:24:32 

Opinie o DAR-BUD Dariusz Kamiński

Ogólna opinia: Negatywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Ostrzegam przed tym fachowcem i tą firmą. Bardzo nieprofesjonalna i niesolidna firma i człowiek. Postawiona scianka dzialowa z gk nie zachowuje pionu, glazura i gres przyklejany na tzw. "placki". Wylewka podłogi nie zachowuje pionu. Brodzik został niewlasciwie zamontowany w wynki czego nowy brodzik musiał być wyrzucony. Hydrauliczne podłaczenie brodzika przez rurę wentylacyją spiro. Praca wykonywana bardzo niedokładnie i niesolidnie -aby szybciej odwalić fuchę i znaleźć nową. Podczas pracy spożywanie alkoholu.
Jakość usług: Niska
Terminowość: Zła
Ceny: Wysokie
Opinia dodana przez: Siostra dnia: 2017-05-08 21:35:53 

Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami gości serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Ranking FachowcówRegulamin serwisu   Polityka PrywatnościPolityka Prywatności   Opinie o firmachCertyfikat „WZOROWY FACHOWIEC”   Wyszukiwarka FachowcówKontakt z Redakcją