Serwis pomaga znaleźć najlepszych fachowców z poszczególnych branży. Opinie internautów na temat firm, świadczących usługi na rynku polskim, pozwalają trafnie wybrać odpowiedniego fachowca, którego właśnie potrzebujecie.

Serwis o fachowcach

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami, ostrzec lub zachęcić do korzystania z usług danej firmy, prosimy dodaj opinię na jej temat na naszym portalu.

Powrót do głównej strony

Tro-Bud

Zawód: budowlane usługi i remonty  
Adres: Mazowieckie, Warszawa
Telefon: Kom. 606474772
Adres e-mail:
Strona internetowa:
Opis działalności: Słowa kluczowe:

Ocena: 100% pozytywna 2x

Jakość usług: 100% wysoka 2x
Terminowość: 100% bez zastrzeżeń 2x
Ceny usług: 2x
Ilość opinii w serwisie: 2
Ilość odsłon profilu firmy: 1606
Data utworzenia profilu: 07.05.2015 10:58:54
Data ostatniej aktualizacji: 21.04.2017 08:49:21 

Opinie o Tro-Bud

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Na przełomie 4 lat, z Panem Danielem miałem okazję współpracować przy trzech projektach: remont kuchni, remont mieszkania, oraz naprawy szkody po zalaniu. Już sam fakt, że trzy razy korzystałem z pomocy pana Daniela, świadczy że w moim przekonaniu jest prawdziwym fachowcem. Elektryka, hydraulika, glazury, gładzie, ścianki, podwieszane sufity - wszystko na tip top. Jedna osoba wchodzi do mieszkania i robi wszystko! Szacunek za umiejętności! Najbardziej wymyślne prace zlecone przez biuro projektowe realizował bez mrugnięcia okiem. Nigdy od Pana Daniela nie słyszałem: "Tego się nie da zrobić" czy "Panie, tak nie można…" Dodam, że pan Daniel to bardzo miła i kulturalna osoba, a przede wszystkim bez nałogów. To dla mnie istotna kwestia, jeśli chodzi o dobór pracownika. Widziałem prace ekip, które dzień zaczynały od piwka, a przerwa na papieroska była co 15 minut. Tu tego nie ma! Acha i jeszcze jedna kwestia: praca w czystości - to kolejny atut. Gdy odwiedzałem miejsce remontu zawsze było posprzątane i nic zbędnego się nie walało. Wszystko odpowiednio pozabezpieczane, a doglądanie postępu prac było czystą przyjemnością. Szczerze polecam. Następnym razem, gdy będę potrzebował remontu na pewno zadzwonię!
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Przeciętne
Opinia dodana przez: dnia: 04.11.2019 13:52:12 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Pan Daniel z firmy Tro-Bud robił generalny remont mojej łazienki i choć nie było to proste zadanie to p. Daniel poradził sobie świetnie, nie moglam trafić lepiej. Pan Daniel wykazał sie ponadprzecietnym profesionalizmem, starannością i ogromnym zaangażowaniem. Potrafił doradzic w trudnych dla mnie decyzjach dzieki czemu łazienka wyszła przepieknie. To nie bylo proste zadanie gdyż sciany jak to w blokach bywa, były strasznie krzywe. Pan Daniel wymienil całą hydraulike, wyprowadził nowe oświetlenie, fachowo położył glazure na scianach i podlodze, zainstalował umywalkę, podwieszane wc, obudowal wannę i zabudowal rury pamietajac by byl dostep do liczników. Prace wykonane w terminie i z dużą starannością. Obawialam się tego remontu, gdyz nasłuchałam sie i naczytalam o tzw. fachowcach - partaczach ale p. Daniel do nich zdecydowanie nie należy. To uczciwy i bez nałogów ( poza kawą :) ) fachowiec o jakich trudo. Moja opinia jest jak najbardziej pozytywna, gdyz nie miałam sie do czego przyczepic a z natury jestem czepialska i wszystko musi byc perfekcyjne. W tym przypadku jest. Pozdrawiam p. Daniela i życzę dalszych takich sukcesów.
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Przeciętne
Opinia dodana przez: Alicja K. dnia: 13.05.2015 21:56:37 

Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami gości serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Ranking FachowcówRegulamin serwisu   Polityka PrywatnościPolityka Prywatności   Opinie o firmachCertyfikat „WZOROWY FACHOWIEC”   Wyszukiwarka FachowcówKontakt z Redakcją