Serwis pomaga znaleźć najlepszych fachowców z poszczególnych branży. Opinie internautów na temat firm, świadczących usługi na rynku polskim, pozwalają trafnie wybrać odpowiedniego fachowca, którego właśnie potrzebujecie.

Serwis o fachowcach

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami, ostrzec lub zachęcić do korzystania z usług danej firmy, prosimy dodaj opinię na jej temat na naszym portalu.

Powrót do głównej strony

Krajewski

Zawód: Budowlaniec 
Adres: Pomorskie, Gdansk
Telefon: Kom. 504165168
Adres e-mail:
Strona internetowa:
Opis działalności: Wykończenia wnętrz, roboty budowlane Słowa kluczowe: Wykończenia wnętrz

Ocena: 0% pozytywna 1x

Jakość usług: 0% wysoka 1x
Terminowość: 100% bez zastrzeżeń 1x
Ceny usług: 1x
Ilość opinii w serwisie: 1
Ilość odsłon profilu firmy: 430
Data utworzenia profilu: 16.03.2017 10:06:02
Data ostatniej aktualizacji: 16.03.2017 10:06:02 

Opinie o Krajewski

Ogólna opinia: Negatywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Długo się zastanawiałem nad umieszczeniem wpisu. Jednakże każdy dzień przynosi nowe odkrycia. Kwintesencją niech będzie co następuje: mówi się że 'fachowcy' polecają system podtynkowy geberith, ponieważ jest najłatwiejszy w montażu. Ten Pan wraz z synem zamontowali stelaż krzywo. To chyba wystarczy bo pomóc komuś podjąć decyzję o zatrudnieniu tych panów. Po krótce: nierówno położone kafle, nierówne fugi, obszczerbane kafle, dziurki w ścianach po cekolowaniu, krzywo wyprowadzone podłączenie do baterii. Gwoli sprawiedliwości - na razie nic nie zauważyłem w elektryce i podwieszanych sufitach. Jestem sam sobie winien, ponieważ nie spisałem umowy. Gdyby była, bylibyśmy już w sądzie.
Jakość usług: Niska
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Przeciętne
Obsługa reklamacji: Lipa. Poprawki sobie zrobię przy remoncie mieszkania za parenaście lat. Nie chcę mieć z nimi więcej do czynienia.
Opinia dodana przez: Klapa dnia: 16.03.2017 10:19:52 

Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami gości serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Ranking FachowcówRegulamin serwisu   Polityka PrywatnościPolityka Prywatności   Opinie o firmachCertyfikat „WZOROWY FACHOWIEC”   Wyszukiwarka FachowcówKontakt z Redakcją