Serwis pomaga znaleźć najlepszych fachowców z poszczególnych branży. Opinie internautów na temat firm, świadczących usługi na rynku polskim, pozwalają trafnie wybrać odpowiedniego fachowca, którego właśnie potrzebujecie.

Serwis o fachowcach

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami, ostrzec lub zachęcić do korzystania z usług danej firmy, prosimy dodaj opinię na jej temat na naszym portalu.

Powrót do głównej strony

Adwokat Emil Jedliński

Zawód: Adwokat 
Adres: Mazowieckie, 05-119 Legionowo/Warszawa Legionowo Piaskowa 11B/13
Telefon: Kom. 502730575
Adres e-mail: emil_jedlinski(małpa)poczta.pl
Strona internetowa: jstkancelaria.pl
NIP:
5361823139
Opis działalności: Kancelaria Adwokacka Słowa kluczowe: Adwokat, Przestępstwo, Prawo, Areszt,

Ocena: 100% pozytywna 3x

Jakość usług: 100% wysoka 3x
Terminowość: 100% bez zastrzeżeń 1x
Ceny usług: 1x
Ilość opinii w serwisie: 3
Ilość odsłon profilu firmy: 1867
Data utworzenia profilu: 2016-09-12 18:55:29
Data ostatniej aktualizacji: 2017-02-14 15:47:39 

Opinie o Adwokat Emil Jedliński

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Bardzo polecam Pana Emilia. Jego kompetencja, ogromna wiedza i zaangażowanie przywróciła mi wiarę, kiedy myślałem, że moja sytuacja jest już na przegranej pozycji. Pomógł wyprowadzić moją sprawę do samego końca z wielkim sukcesem. Kiedy zaczęliśmy współpracę, zawsze mogłem liczyć na pomoc ze strony Pana Emilia. Każdy telefon i spotkanie było prowadzone z wielkim profesionalizmem, Wiedziałem, że nie jest to tylko zwykłe prowadzenie sprawy przez Pana Adwokata , a przede wszystkim pełna wprółpraca, zrozumienie i pomoc dla drugiego człowieka. Po 47 latach pracy, w wieku 61 lat zostałem zwolniony z pracy. Skierowałem sprawę do Sądu i Sąd I-wszej instancji przyznał mi powrót do pracy, ale pracodawca się odwołał i Sąd przyznał jemu rację. Wtedy spotkałem Pana Adwokata Emila Jedlińskiego i zaczęła się jego pomoc, któremu przekazałem całość sprawy. Po zapoznaniu się z wyrokiem Pan Mecenas wychwycił kilka poważnych nieprawidłowości, po czym złożył Kasację do Sądu Najwyższego, który to uwzględnił i skierował sprawę do ponownego rozpatrzego przez Sąd Okręgowy. Sąd Okręgowy widząc te nieprawidłowości przywrócił mnie do pracy. W związku z powyższym bardzo gorąco polecam współpracę z Panem Mecenasem.
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Przeciętne
Opinia dodana przez: Włodzimierz M. dnia: 2019-07-14 18:38:24 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Dzięki p. Jedlińskiemu odzyskałem w krótkim czasie pokaźną kwotę od mojego dłużnika. Wszystko ok. POLECAM - również w sprawach Sądów Gospodarczych !
Jakość usług: Wysoka
Opinia dodana przez: Hamtaro dnia: 2016-10-07 09:26:07 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Polecam ze względu na wysokie zainteresowanie sprawą, podejście do klienta i pełen profesjonalizm w reprezentacji podczas rozprawy. Adwokata Emila Jedlińskiego miałam okazję poznać przypadkiem, jeszcze w czasie jego aplikacji u Mecenasa Tomaszczyka. Mecenas Jedliński reprezentował mnie w sprawie karnej. Sprawę wygrał. Szybko i sprawnie. Wzorowy kontakt. Uprzejmy, kulturalny, dotrzymuje obietnic i terminów !!
Jakość usług: Wysoka
Opinia dodana przez: Wu dnia: 2016-09-14 11:25:40 

Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami gości serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Ranking FachowcówRegulamin serwisu   Polityka PrywatnościPolityka Prywatności   Opinie o firmachCertyfikat „WZOROWY FACHOWIEC”   Wyszukiwarka FachowcówKontakt z Redakcją