Serwis pomaga znaleźć najlepszych fachowców z poszczególnych branży. Opinie internautów na temat firm, świadczących usługi na rynku polskim, pozwalają trafnie wybrać odpowiedniego fachowca, którego właśnie potrzebujecie.

Serwis o fachowcach

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami, ostrzec lub zachęcić do korzystania z usług danej firmy, prosimy dodaj opinię na jej temat na naszym portalu.

Powrót do głównej strony

SOLID BUD KAROL WIECKI

Zawód: budowlane usługi i remonty  
Adres: Zachodniopomorskie, Szczecin ul. 26 Kwietnia 67
Telefon: Kom. 881 519 498
Adres e-mail:
Strona internetowa:
Opis działalności: usługi budowlane, remonty, dachy Słowa kluczowe: dachy, remonty

Ocena: 0% pozytywna 1x

Jakość usług: 0% wysoka 1x
Terminowość: 0% bez zastrzeżeń 1x
Ceny usług: 0% niskie 1x
Ilość opinii w serwisie: 1
Ilość odsłon profilu firmy: 849
Data utworzenia profilu: 2016-10-20 12:09:41
Data ostatniej aktualizacji: 2016-10-20 12:09:41 

Opinie o SOLID BUD KAROL WIECKI

Ogólna opinia: Negatywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: "Firma" pana Wieckiego to jedna wielka pomyłka.Ostrzegam. Umowa zawarta w lipcu na remont dachu. Rozpoczęcie 30.08-a 03.09 ostatni raz widziani na dachu.Dodam,że firma nie ma na stałe pracowników-ludzie łapani z łapanki, nie mają porządnego własnego sprzętu. Nie szanują pracowników( kłótnie, brak porządnego zabezpieczenia ich na pracach wysokościowych)jak i klientów. Tylko żądają dużych zaliczek. W skrócie: wzięte duże zaliczki na materiał i pracę -materiał nie zakupiony do końca,praca nie wykonana do dzisiaj.Brak zwrotu pobranych pieniędzy i to dużej sumy. Przez ponad mc zwodzenie , zmienianie terminów, brak kontaktu jakiegokolwiek( nie odbieranie telefonów ani odpisywanie na smsy).W przypadku, gdy udało się dodzwonić z zastrzeżonego kompletna arogancja, chamstwo. W końcu 23.09 poprzez sms zerwali Umowę zostawiajac nas z pozrywanymi rynnami, rozebranymi lukarnami i brakiem komina paleniskowego. Do dnia dzisiejszego( 20.10) po kilku już pismach żadnej reakcji i nadal nie rozliczyli się z pobranych zaliczek. Dodam ,że to co zdążyli przez 3 dni zrobić,a właściwie powinnam napisać rozpierniczyć na dachu, nadaje się do ponownego naprawienia( łaty nabite bez kontrłat, komin wymurowny tylko do pewnego momentu( w strychu) dodatkowo krzywy, niestabilny i nieszczelny , pozostawiony dach bez zabezpieczenia, złe deski czołowe). W efekcie końcowym pozostaliśmy bez możliwości ogrzewania domu do dnia dzisiejszego co skutkuje temperaturą 14 stopni w domu i chorującymi domownikami. Na tarasie stoi nadal rozłożone ich rusztowanie( które od ponad 1,5 mc uniemożliwia wyjście i korzystanie z niego) po ,które do dzisiaj się nie zgłosili. Podsumowanie: firma PARTACKA, KŁAMCY, BUCE, AROGANCI, ZERO POKORY I SZACUNKU - na tę chwilę dysponują naszą dużą gotówką i nie poczuwają się do żadnej odpowiedzialności!!!!
Jakość usług: Niska
Terminowość: Zła
Ceny: Wysokie
Opinia dodana przez: Lidia dnia: 2016-10-20 12:29:57 

Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami gości serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Ranking FachowcówRegulamin serwisu   Polityka PrywatnościPolityka Prywatności   Opinie o firmachCertyfikat „WZOROWY FACHOWIEC”   Wyszukiwarka FachowcówKontakt z Redakcją