Serwis pomaga znaleźć najlepszych fachowców z poszczególnych branży. Opinie internautów na temat firm, świadczących usługi na rynku polskim, pozwalają trafnie wybrać odpowiedniego fachowca, którego właśnie potrzebujecie.

Serwis o fachowcach

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami, ostrzec lub zachęcić do korzystania z usług danej firmy, prosimy dodaj opinię na jej temat na naszym portalu.

Powrót do głównej strony

Anima Ligno Yossarian Malewski

Zawód: posadzki, parkiety, wykładziny - usługi Posadzkarz 
Adres: Mazowieckie, 03-903 Warszawa Finlandzka 5A/9
Telefon: Kom. 516665012
Adres e-mail: atelier(małpa)animaligno.com
Strona internetowa:
Opis działalności: cyklinowanie, układanie podłóg, renowacja podłóg drewnianych, szlifowanie parkietu, szlifowanie desek, lakierowanie desek, konserwacja parkietu, itd. Słowa kluczowe: cyklinowanie parkietu, układanie parkietu, lakierowanie parkietu, renowacja parkietu, szlifowanie parkietu, konserwacja parkietu, itd

Ocena: 0% pozytywna 1x

Jakość usług: 0% wysoka 1x
Terminowość: 0% bez zastrzeżeń 1x
Ceny usług: 0% niskie 1x
Ilość opinii w serwisie: 1
Ilość odsłon profilu firmy: 771
Data utworzenia profilu: 2016-10-02 16:17:08
Data ostatniej aktualizacji: 2016-10-02 16:17:08 

Opinie o Anima Ligno Yossarian Malewski

Ogólna opinia: Negatywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Cyklinowanie parkietu nie spełniające żadnych norm: łaty, zęby, smugi i rysy. Lakierowanie tylko dwa razy. Test pończochy wypadł bardzo fatalnie, pozostały jedynie zdjęcia z tej roboty cyklinowania i lakierowania. Całość mieszkania (50 m2) do ponownego cyklinowania - fachowiec zniknął, i nie odbiera telefonów i emaili. Brak zwrotu kosztów robocizny w 50%, co było już uzgodnione z panem fachowcem. Praca nie dokończona, brak zwrotu pieniędzy. Tragedia i żenada, zdecydowanie nie polecam i odradzam - Piotr Krzymiński z Warszawy (KLIENT).
Jakość usług: Niska
Terminowość: Zła
Ceny: Wysokie
Obsługa reklamacji: Brak kontaktu, brak zwrotu 50% kosztów za robociznę, itd.
Opinia dodana przez: Piotr Krzymiński. dnia: 2016-10-02 16:30:43 

Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami gości serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Ranking FachowcówRegulamin serwisu   Polityka PrywatnościPolityka Prywatności   Opinie o firmachCertyfikat „WZOROWY FACHOWIEC”   Wyszukiwarka FachowcówKontakt z Redakcją