Serwis pomaga znaleźć najlepszych fachowców z poszczególnych branży. Opinie internautów na temat firm, świadczących usługi na rynku polskim, pozwalają trafnie wybrać odpowiedniego fachowca, którego właśnie potrzebujecie.

Serwis o fachowcach

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami, ostrzec lub zachęcić do korzystania z usług danej firmy, prosimy dodaj opinię na jej temat na naszym portalu.

Powrót do głównej strony

Kancelarii A7 Adwokaci Błach Bulwan Folcik Jurczak Witkowski – Spółka Partnerska w Rzeszowie

Zawód: adwokaci i radcy prawni Adwokat 
Adres: Podkarpackie, 35-073 Rzeszów MiejscRzeszówowość Plac Wolności 16/4
Telefon: 17 850 80 98 Fax: 17 785 26 98
Adres e-mail: kancelaria(małpa)a7adwokaci.com
Strona internetowa: www.a7adwokaci.pl
NIP:
8133646001
Opis działalności: Kancelaria A7 Adwokaci w Rzeszowie jest jedną z największych kancelarii prawnych na Podkarpaciu specjalizującą się w obsłudze prawnej osób fizycznych, firm oraz instytucji. Słowa kluczowe: adwokat, Piotr Folcik, Marcin Błach, Radosław Bulwan, Maciej Jurczak, Marcin Witkowski

Ocena: 100% pozytywna 2x

Jakość usług: 100% wysoka 2x
Terminowość: 100% bez zastrzeżeń 2x
Ceny usług: 100% niskie 2x
Ilość opinii w serwisie: 2
Ilość odsłon profilu firmy: 1386
Data utworzenia profilu: 2016-07-02 16:41:27
Data ostatniej aktualizacji: 2016-07-02 16:41:27 

Opinie o Kancelarii A7 Adwokaci Błach Bulwan Folcik Jurczak Witkowski – Spółka Partnerska w Rzeszowie

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Przeczytałam opinię, którą zamieściła Pani Bożena, ja też korzystałam z pomocy Mecenasa Piotra Folcika, i muszę się w pełni zgodzić z tym co Pani Bożena napisała kilka miesięcy temu, czyli nic się nie zmieniło. To na prawdę rzetelny człowiek, bardzo wnikliwy jeśli chodzi o sprawy, i nawet tak wolno myślący człowiek jak ja zrozumiał o czym mowa. Prawo jest bardzo zawiłe, a Mecenas wszystko potrafił mi wyjaśnić i faktycznie zrozumienie i dobry kontakt z Mecenasem obniżyło poziom stresu. Dodam jeszcze, że Mecenas wygrał sprawę, którą mi prowadził, a od samego początku myślałam, że to jest nie możliwe. Na prawdę polecam Mecenasa Piotra Folcika, tylko dodam jeszcze, że teraz ta Kancelaria jest na ul. Litewska 4A/3, to tak dla tych co by szukali dobrego prawnika.
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Niskie
Opinia dodana przez: Katarzyna dnia: 2018-10-12 14:10:10 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Szczerze polecam Mecenasa Piotra Folcika jako adwokata. Jest bardzo kompetentnym prawnikiem, dbającym o najmniejszy szczegół. W trakcie prowadzenia sprawy wyprzedza wszystko o kilka kroków, dzięki czemu sprawy finalnie kończą się ze znaczną korzyścią dla klienta. Do tego jest to wyjątkowy człowiek, któremu można zaufać, a rozmowa jest prowadzona w sposób partnerski, dzięki czemu znika strach czy niepokój towarzyszący często kwestiom prawnym, a wszystkie kwestie są wyjaśnione w taki sposób, że nagle wszystko staje się w pełni zrozumiałe. Naprawdę polecam!!!
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Niskie
Opinia dodana przez: Bożena L. dnia: 2016-07-02 16:42:54 

Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami gości serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Ranking FachowcówRegulamin serwisu   Polityka PrywatnościPolityka Prywatności   Opinie o firmachCertyfikat „WZOROWY FACHOWIEC”   Wyszukiwarka FachowcówKontakt z Redakcją