Serwis pomaga znaleźć najlepszych fachowców z poszczególnych branży. Opinie internautów na temat firm, świadczących usługi na rynku polskim, pozwalają trafnie wybrać odpowiedniego fachowca, którego właśnie potrzebujecie.

Serwis o fachowcach

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami, ostrzec lub zachęcić do korzystania z usług danej firmy, prosimy dodaj opinię na jej temat na naszym portalu.

Powrót do głównej strony

Parkietowo.pl

Zawód: Posadzkarz 
Adres: Mazowieckie, Warszawa
Telefon:
Adres e-mail:
Strona internetowa:
Opis działalności: firma sprzedająca i kładąca parkiety drewniane Słowa kluczowe: parkiety, deski lite, rewno, podłogi

Ocena: 0% pozytywna 3x

Jakość usług: 0% wysoka 3x
Terminowość: 0% bez zastrzeżeń 3x
Ceny usług: 0% niskie 1x 2x
Ilość opinii w serwisie: 3
Ilość odsłon profilu firmy: 1879
Data utworzenia profilu: 2016-05-11 23:12:43
Data ostatniej aktualizacji: 2016-05-11 23:12:43 

Opinie o Parkietowo.pl

Ogólna opinia: Negatywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: I ja jestem zawiedziony podłogą, delikatnie mówiąc. Podłoga wygląda żałośnie. Deski odklejają się, krzywa, przerwy pomiędzy deskami większe niż powinny być, smugi a do tego terminowość i podejście do Klienta tragedia (oczywiście nie przy podpisywaniu umowy). Nigdy więcej!!!!
Jakość usług: Niska
Terminowość: Zła
Ceny: Przeciętne
Obsługa reklamacji: tragedia
Opinia dodana przez: Wkurzony dnia: 2017-04-03 15:44:01 

Ogólna opinia: Negatywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Witam, ja również jestem załamana realizacja firmy parkietowo.pl realizacja jest fatalnej jakości,schody nie równe bez żadnej precyzji, podłoga z przebarwieniami, pomimo reklamacji, telefonów i poprawek z ich strony efekt końcowy fatalny. Również mogę podesłać zdjęcia z realizacji. Nie polecam! Brak podejście do klienta i xero terminowości. Ekipa montująca sprawiała wrażenie będących pod wpływem alkoholu,
Jakość usług: Niska
Terminowość: Zła
Ceny: Wysokie
Opinia dodana przez: dnia: 2016-05-20 17:59:10 

Ogólna opinia: Negatywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Firma bardzo nieuczciwa. Zamówiłam podłogę drewnianą lita deskę - w sklepie i na zdjęciach wszystko pieknie wyglądało, natomiast położona deska wygląda masakrycznie. Na każdej desce sęki znajdują się przekraczające 5cm, potraktowane zostały ordynarną szpachlą, deski maja smugi, przebarwienia, część jest rozjaśniona (chore drzewo) Podłoga została położona byle jak, występują duże szpary, dużo desek jest zapadniętych. Złożyłam reklamację, żeby wymienili podłogę, ale oczywiście nie chcą. Wybuliłam 7500zł!! Jak się da to opublikuję zdjęcia podłogi, jak nie to wyślę mailowo. Nie dajcie się oszukać przez tych nieuczciwych ludzi!!
Jakość usług: Niska
Terminowość: Zła
Ceny: Wysokie
Obsługa reklamacji: brak odpowiedzi na reklamację
Opinia dodana przez: dnia: 2016-05-11 23:21:15 

Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami gości serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Ranking FachowcówRegulamin serwisu   Polityka PrywatnościPolityka Prywatności   Opinie o firmachCertyfikat „WZOROWY FACHOWIEC”   Wyszukiwarka FachowcówKontakt z Redakcją