Serwis pomaga znaleźć najlepszych fachowców z poszczególnych branży. Opinie internautów na temat firm, świadczących usługi na rynku polskim, pozwalają trafnie wybrać odpowiedniego fachowca, którego właśnie potrzebujecie.

Serwis o fachowcach

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami, ostrzec lub zachęcić do korzystania z usług danej firmy, prosimy dodaj opinię na jej temat na naszym portalu.

Powrót do głównej strony

USŁUGI MASAŻU „AMDL” Andrzej Łazicki

Zawód: Masażysta 
Adres: Łódzkie, 94-054 Łódź Kusocińskiego 61
Telefon: 513 897 240
Adres e-mail: andrzejmasaz(małpa)onet.pl
Strona internetowa: http://www.amdl.pl/
Opis działalności: Gabinet masażu: Kompleksowa terapia przeciw zastoinowa, manualny drenaż limfatyczny, masaże relaksacyjne i wyszczuplające. Słowa kluczowe: Manualny drenaż limfatyczny w Łodzi, Leczenie obrzęków w łodzi, Masaż leczniczy Łódź, Masaż pneumatyczny-uciskowy Łódź, Rehabilitacja pacjentek po mastektomii w Łodzi, Obrzęki Łódź, Masaże wyszczuplające

Ocena: 100% pozytywna 3x

Jakość usług: 100% wysoka 3x
Terminowość: 100% bez zastrzeżeń 3x
Ceny usług: 100% niskie 2x 1x
Ilość opinii w serwisie: 3
Ilość odsłon profilu firmy: 2271
Data utworzenia profilu: 11.03.2013 17:18:02
Data ostatniej aktualizacji: 11.03.2016 22:00:32 

Opinie o USŁUGI MASAŻU „AMDL” Andrzej Łazicki

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Od wielu lat walczę z obrzękiem limfatycznym ręki, powstałym w wyniku usunięcia pachowych węzłów chłonnych. Rehabilitacja proponowana przez NFZ (20–minutowe masaże wykonywane nieprofesjonalnie) były właściwie stratą czasu. Dopiero podczas pobytu w Ustroniu w sanatorium Rosomak, które specjalizuje się w opiece nad amazonkami, zobaczyłam, jak naprawdę wygląda drenaż limfatyczny. Po powrocie zaczęłam poszukiwania w Łodzi. I właśnie w Internecie trafiłam na nazwisko Andrzej Łazicki. To był strzał w dziesiątkę! Pan Andrzej jest 100–procentowym, odpowiednio wykształconym profesjonalistą. Ma dużą wiedzę i ogromne doświadczenie. Wykonuje prawdziwy, długi, spokojny drenaż, który trwa ok. godziny. Potem bandażuje kończynę. Ponadto służy radą i pomaga w wyborze odpowiedniego rękawa. Jest przy tym człowiekiem o ujmującej osobowości. Od kilku lat jestem pacjentką Pana Andrzeja i polecam jego usługi wszystkim poszukującym masażysty z prawdziwego zdarzenia. M. T.
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Przeciętne
Opinia dodana przez: M.T. dnia: 15.11.2019 13:47:38 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Początkowo sceptycznie podchodziłam do zabiegów: drenażu limfatycznego czy masażu uciskowego aparatem BOA.Od rehabilitantów z miejscowości z której pochodzę słyszałam, że już nic nie da się zrobić, że ręka będzie już zawsze nabrzmiała.Do Pana Andrzeja Łazickiego trafiłam z ogromnym obrzękiem limfatycznym ręki.I zdziałał cuda! Już po pierwszym zabiegu obrzęk się zmniejszył. Kolejne zabiegi spowodowały że ręka powróciła do stanu sprzed obrzęku. Pan Andrzej to specjalista, który z pewnością indywidualnie podchodzi do każdego pacjenta. W pełni profesjonalny i jednocześnie sympatyczny. Polecam !
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Niskie
Opinia dodana przez: pacjentka dnia: 12.09.2014 10:02:56 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Moja mama po mastektomii chodziła do Pana Łazickiego na manualny drenaż limfatyczny. Z każdą kolejną wizytą jej obrzęk się zmniejszał. Pan Łazicki jest znakomitym specjalistą!
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Niskie
Opinia dodana przez: Katarzyna dnia: 10.04.2013 17:40:43 

Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami gości serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Ranking FachowcówRegulamin serwisu   Polityka PrywatnościPolityka Prywatności   Opinie o firmachCertyfikat „WZOROWY FACHOWIEC”   Wyszukiwarka FachowcówKontakt z Redakcją