Serwis pomaga znaleźć najlepszych fachowców z poszczególnych branży. Opinie internautów na temat firm, świadczących usługi na rynku polskim, pozwalają trafnie wybrać odpowiedniego fachowca, którego właśnie potrzebujecie.

Serwis o fachowcach

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami, ostrzec lub zachęcić do korzystania z usług danej firmy, prosimy dodaj opinię na jej temat na naszym portalu.

Powrót do głównej strony

ABC Design Izabela Mikita

Zawód: aranżacja, dekoracja i architektura wnętrz Architekt 
Adres: Dolnośląskie, 54-152 Wrocław Gądowska 8/B
Telefon: 692704752 Kom. 692 704 752
Adres e-mail: biuro(małpa)abcdesign.pl
Strona internetowa: www.abcdesign.pl
NIP:
922 219 2335
Opis działalności: projektowanie wnętrz Wrocław, meble kuchenne Wrocław, meble na wymiar Słowa kluczowe: projektowanie wnętrz Wrocław, meble kuchenne Wrocław, meble na wymiar, aranżacj wnętrz

Ocena: 100% pozytywna 2x

Jakość usług: 100% wysoka 2x
Terminowość: 100% bez zastrzeżeń 2x
Ceny usług: 0% niskie 2x
Ilość opinii w serwisie: 2
Ilość odsłon profilu firmy: 2503
Data utworzenia profilu: 2012-06-03 21:57:53
Data ostatniej aktualizacji: 2015-11-23 21:54:18 

Opinie o ABC Design Izabela Mikita

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Firma jest bardzo profesjonalna. Pani Iza jest otwarta na sugestie i nie narzuca na siłę swoich pomysłów, ale też mówi wprost, jeśli zaproponowane przez klienta rozwiązania są niepraktycznie lub nie będą dobrze wyglądały. Ceny są wysokie, chociaż nie ma tu "wciskania" na siłę droższych rozwiązań (np. szafek otwieranych do góry zamiast standardowych na boki). Dla mnie ABC Design wykonało już dwie kuchnie (obie w blokach z wielkiej płyty) i trzecią też będę robiła z nimi. Polecam.
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Wysokie
Obsługa reklamacji: Nie było potrzeby sprawdzać :-)
Opinia dodana przez: AW dnia: 2017-04-06 22:26:26 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Wziąłem ich z polecenia. Widziałem dwie kuchnie wykonane przez Panią Izę. Jestem perfekcjonistą i zwracam uwagę na detale a przy Ich robocie nie miałem zastrzeżeń. Profesjonaliści w swoim fachu, szkoda że ceny mają nie najmniejsze.. Po zapłaceniu całej kwoty, byłem z nimi jeszcze umówiony na jedno spotkanie - przekazanie dokumentów do AGD i doniesienie jednej zaślepki. Jak się umówili, tak byli - niby normalna sprawa, ale miałem już podobne sytuacje, w której fachmany po wzięciu pieniędzy się nie pokazywali. Polecam.
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Wysokie
Opinia dodana przez: LS dnia: 2014-10-13 12:00:38 

Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami gości serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Ranking FachowcówRegulamin serwisu   Polityka PrywatnościPolityka Prywatności   Opinie o firmachCertyfikat „WZOROWY FACHOWIEC”   Wyszukiwarka FachowcówKontakt z Redakcją