Serwis pomaga znaleźć najlepszych fachowców z poszczególnych branży. Opinie internautów na temat firm, świadczących usługi na rynku polskim, pozwalają trafnie wybrać odpowiedniego fachowca, którego właśnie potrzebujecie.

Serwis o fachowcach

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami, ostrzec lub zachęcić do korzystania z usług danej firmy, prosimy dodaj opinię na jej temat na naszym portalu.

Powrót do głównej strony

Kancelaria Adwokacka Wojciech Kiermasz

Zawód: adwokaci i radcy prawni Adwokat 
Adres: Śląskie, 43-502 Bielsko-Biała Czechowice-Dziedzice Czechowice-Dziedzice, Pszczyna, Baduszkowej 2
Telefon: Kom. 791 900 987
Adres e-mail: wkiermasz(małpa)o2.pl
Strona internetowa: www.grzybekkiermaszkancelaria.pl
Opis działalności: Kancelaria Adwokacka, doświadczony adwokat - usługi dla osób fizycznych i firm. Słowa kluczowe: rozwód (też z orzeczeniem o winie), podział majątku, spadkek, zachowek, obsługa firm, opinie prawne

Ocena: 100% pozytywna 4x

Jakość usług: 100% wysoka 4x
Terminowość: 100% bez zastrzeżeń 3x
Ceny usług: 100% niskie 3x
Ilość opinii w serwisie: 4
Ilość odsłon profilu firmy: 1881
Data utworzenia profilu: 05.11.2015 11:58:56
Data ostatniej aktualizacji: 05.11.2015 12:17:27 

Opinie o Kancelaria Adwokacka Wojciech Kiermasz

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Jestem bardzo zadowolona z usług Mecenasa Wojciecha Kiermasza. Jest rzetelny i profesjonalny. Mecenas reprezentował mnie w sprawie rodzinnej, która zakończyła się po mojej myśli. Profesjonalne podejście do sprawy, zaangażowanie. Wszystko bardzo dobrze miałam wytłumaczone i bardzo dobrze zostałam przygotowana do rozprawy. Z czystym sumieniem polecam Mecenasa.
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Niskie
Opinia dodana przez: dnia: 29.03.2019 10:22:49 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panem Mecenasem Wojciechem Kiermaszem. Moja sprawa dotycząca wadliwego wykonania poszycia dachowego zakończyła się ugodą, co niewątpliwie jest zasługą Pana Mecenasa. Pan Mecenas, zawsze dostępny i służący pomocą dopilnował wszystkich szczegółów związanych ze sprawą. Ponadto, ma niezwykłą umiejętność zrozumiałego przekazywania klientowi wiedzy prawniczej zwracając uwagę również na ryzyko, związane z wyborem danej drogi postępowania. Jestem pod ogromnym wrażeniem Jego rzetelności i profesjonalizmu. Z pełną odpowiedzialnością polecam Pana Wojciech Kiermasza.
Jakość usług: Wysoka
Opinia dodana przez: Monika Ptak dnia: 17.07.2016 21:28:03 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: To doświadczony i życzliwy adwokat. Mój rozwód przebiegł po mojej myśli, a dzięki wsparciu Mecenasa W. Kiermasz czułam się dobrze poinformowana o przebiegu sprawy i swoich szansach, co zaoszczędziło mi dużo nerwów. Ostatecznie wygrałam z orzeczeniem winy byłego męża, co zawdzięczam P. Mecenasowi.
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Niskie
Opinia dodana przez: Joanna Żak dnia: 05.11.2015 13:24:45 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Wygrałam skomplikowaną sprawę z nierzetelną firmą o niewykonanie umowy dzięki Adwokatowi P. Wojciechowi Kiermasz, który rzetelnie napisał długi pozew, oraz ze znajomością rzeczy na rozprawie spowodował, że nieuczciwy wykonawca przyznał się i zostały mi zwrócone pieniądze. Dziękuję Panu.
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Niskie
Opinia dodana przez: Agata Krywult dnia: 05.11.2015 12:04:44 

Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami gości serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Ranking FachowcówRegulamin serwisu   Polityka PrywatnościPolityka Prywatności   Opinie o firmachCertyfikat „WZOROWY FACHOWIEC”   Wyszukiwarka FachowcówKontakt z Redakcją