Serwis pomaga znaleźć najlepszych fachowców z poszczególnych branży. Opinie internautów na temat firm, świadczących usługi na rynku polskim, pozwalają trafnie wybrać odpowiedniego fachowca, którego właśnie potrzebujecie.

Serwis o fachowcach

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami, ostrzec lub zachęcić do korzystania z usług danej firmy, prosimy dodaj opinię na jej temat na naszym portalu.

Powrót do głównej strony

Pomoc AGD

Zawód: naprawa urządzeń Mechanik 
Adres: Małopolskie, Kraków
Telefon: 790-724-824 Kom. 505-295-825
Adres e-mail: pomoc.agd(małpa)vp.pl
Strona internetowa: http://pomoc-agd.cba.pl/
Opis działalności: Pogwarancyjna naprawa i serwis AGD takich jak pralki, zmywarki, kuchenki, piekarniki, płyty ceramiczne i innych w domu klienta na terenie Krakowa i okolic Słowa kluczowe: pralka, zmywarka, naprawa, agd

Ocena: 66% pozytywna 2x 1x

Jakość usług: 66% wysoka 2x 1x
Terminowość: 66% bez zastrzeżeń 2x 1x
Ceny usług: 66% niskie 2x 1x
Ilość opinii w serwisie: 3
Ilość odsłon profilu firmy: 2042
Data utworzenia profilu: 20.08.2015 15:24:53
Data ostatniej aktualizacji: 20.08.2015 15:24:53 

Opinie o Pomoc AGD

Ogólna opinia: Negatywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Po zgłoszeniu problemu z pralka. I umówieniu terminu przyjazdu. W dzień naprawy serwisant nie odbiera telefonu. Biuro nie odbiera telefonu. Z takim podejściem do klienta. To życzę samych sukcesów. Nie polecam i polecać nie będę.
Jakość usług: Niska
Terminowość: Zła
Ceny: Wysokie
Opinia dodana przez: Kamil dnia: 22.12.2018 14:26:14 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Profesjonalni fachowcy, którzy rzeczywiście znają się na naprawie sprzętów. Po zgłoszeniu się do nich i telefonicznym opisaniu awarii przyjechał fachowiec na umówioną godzinę i praktycznie tylko upewnił się w swojej ocenie sytuacji. Naprawę przeprowadził szybko, nie pozostawił po sobie bałaganu jak to mają w zwyczaju niektórzy fachowcy.Polecam !!!
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Niskie
Opinia dodana przez: Artur Zmaczinski dnia: 24.07.2016 12:29:03 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Profesjonalni fachowcy, którzy rzeczywiście znają się na naprawie sprzętów. Po zgłoszeniu się do nich i telefonicznym opisaniu awarii przyjechał fachowiec na umówioną godzinę i praktycznie tylko upewnił się w swojej ocenie sytuacji. Naprawę przeprowadził szybko, nie pozostawił po sobie bałaganu jak to mają w zwyczaju niektórzy fachowcy. Cena naprawy nie była wygórowana. Z pewnością będe korzystać w przyszłości.
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Niskie
Opinia dodana przez: MateuszKowalik dnia: 20.08.2015 15:30:22 

Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami gości serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Ranking FachowcówRegulamin serwisu   Polityka PrywatnościPolityka Prywatności   Opinie o firmachCertyfikat „WZOROWY FACHOWIEC”   Wyszukiwarka FachowcówKontakt z Redakcją