Serwis pomaga znaleźć najlepszych fachowców z poszczególnych branży. Opinie internautów na temat firm, świadczących usługi na rynku polskim, pozwalają trafnie wybrać odpowiedniego fachowca, którego właśnie potrzebujecie.

Serwis o fachowcach

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami, ostrzec lub zachęcić do korzystania z usług danej firmy, prosimy dodaj opinię na jej temat na naszym portalu.

Powrót do głównej strony

Progress

Zawód: drzwi - sprzedaż, montaż, zabezpieczanie itp.  
Adres: Lubelskie, 20-368 Lublin Wyzwolenia 31
Telefon: Kom. 601-660-273
Adres e-mail: progress.lublin(małpa)gmail.com
Strona internetowa: progress.sklep.pl
Opis działalności: Mamy przyjemność przedstawić Państwu produkty: drzwi, okna, bramy garażowe oraz rolety charakteryzujące się najwyższą jakością zachowując przy tym przystępne dla każdego z Państwa ceny. Słowa kluczowe: drzwi, drzwi wewnętrzne, drzwi zewnętrzne, drzwi wejściowe, drzwi drewniane, drzwi antywłamaniowe, okna pcv, okna, rolety, żaluzje, parapety, bramy

Ocena: 100% pozytywna 1x

Jakość usług: 100% wysoka 1x
Terminowość: 100% bez zastrzeżeń 1x
Ceny usług: 1x
Ilość opinii w serwisie: 1
Ilość odsłon profilu firmy: 1411
Data utworzenia profilu: 06.03.2015 13:49:14
Data ostatniej aktualizacji: 06.03.2015 13:49:14 

Opinie o Progress

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Firma Progress Pana Michała Steca to bardzo porządna i godna polecenia firma. Obsługa bardzo miła i kompleksowa. Pan Michał przyjechał na pomiar drzwi, wszystko wyjaśnił co i jak będzie wyglądało. Realizacja zamówienia miała trwać ok. 4 tygodnie, ale tu spotkało mnie miłe zaskoczenie kiedy po 2 tygodniach Pan Michał zadzwonił do mnie z informacją, że drzwi już są. Montaż szybki i bez żadnych problemów. Po montażu wszystko ładnie posprzątane. Gorąco polecam.
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Przeciętne
Opinia dodana przez: Grażynka dnia: 06.03.2015 13:57:56 

Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami gości serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Ranking FachowcówRegulamin serwisu   Polityka PrywatnościPolityka Prywatności   Opinie o firmachCertyfikat „WZOROWY FACHOWIEC”   Wyszukiwarka FachowcówKontakt z Redakcją