Serwis pomaga znaleźć najlepszych fachowców z poszczególnych branży. Opinie internautów na temat firm, świadczących usługi na rynku polskim, pozwalają trafnie wybrać odpowiedniego fachowca, którego właśnie potrzebujecie.

Serwis o fachowcach

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami, ostrzec lub zachęcić do korzystania z usług danej firmy, prosimy dodaj opinię na jej temat na naszym portalu.

Powrót do głównej strony

Wojciech Walczak

Zawód: hydrauliczne usługi  
Adres: Dolnośląskie, Wrocław barlickiego
Telefon: 509778273
Adres e-mail:
Strona internetowa:
Opis działalności: Słowa kluczowe:

Ocena: 80% pozytywna 4x 1x

Jakość usług: 80% wysoka 4x 1x
Terminowość: 80% bez zastrzeżeń 4x 1x
Ceny usług: 66% niskie 2x 2x 1x
Ilość opinii w serwisie: 5
Ilość odsłon profilu firmy: 1564
Data utworzenia profilu: 08.08.2014 16:36:25
Data ostatniej aktualizacji: 03.01.2015 17:43:32 

Opinie o Wojciech Walczak

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Jestem bardzo zadowolona z wykonanego remontu łazienki oraz WC.Pan Wojtek okazał się dobrym fachowcem który zna się na tym co robi (zwłaszcza flizy na których najbardziej mi zależało zrobione super).Glazura położona równo z zachowaniem wszystkich pionów i kątów.Polecam.
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Przeciętne
Opinia dodana przez: Iwona dnia: 08.01.2015 09:29:47 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Jestem zadowolony z wykonanej usługi wszystkie problemy z hydrauliką wykonane od ręki w ciągu jednego dnia polecam.
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Niskie
Opinia dodana przez: dnia: 05.01.2015 15:21:21 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Zleciłam temu Panu wymianę kabiny prysznicowej ze starej na nowszą pomimo trudności zadania (stara kabina była obsadzona fatalnie,krzywo położone rury itp.ogólna fuszerka)poradził sobie znakomicie poświęcił na to weekend,oraz przywiózł wszystkie materiały robota zrobiona jak należy.
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Niskie
Opinia dodana przez: anna dnia: 28.12.2014 00:24:35 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Zleciłam u tego Pana remont mieszkania wraz z tarasem usługa wykonana na wysokim poziomie,fachowy oraz sympatyczny budowlaniec polecam.
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Przeciętne
Opinia dodana przez: dnia: 28.11.2014 13:20:50 

Ogólna opinia: Negatywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Zleciłem remont łazienki, wymianę drzwi i malowanie mieszkania. Po remoncie - w łazience : przeciekająca kabina prysznicowa, brak elementarnej estetyki przy wykończeniach, kocioł zabudowany tak, że się obudowa nie otwiera, rozpadająca się nowa deska na ubikacji, zniszczone uchwyty od drzwi kabiny, w końcu gdzieś "zniknęła" wentylacja. Drewniane ościeżnice w wymienianych drzwiach pobrudzone i podrapane. Tam gdzie domalował to po prostu naciapał farby i zadowolony. Brak sprzątania po malowaniu (podłogi ogarnięte mopem), zawalone farbą nawet nowe panele. Niechęć do usuwania wad, przeciąganie terminów, naciąganie na zaliczki na materiał i przeznaczanie pieniędzy na własne potrzeby. Brak wiedzy połączony z chamstwem i bezmyślnością. Stanowczo odradzam i przestrzegam przed dawaniem jakichkolwiek pieniędzy.
Jakość usług: Niska
Terminowość: Zła
Ceny: Wysokie
Obsługa reklamacji: Brak reklamacji.
Opinia dodana przez: Jacek dnia: 08.08.2014 16:45:15 

Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami gości serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Ranking FachowcówRegulamin serwisu   Polityka PrywatnościPolityka Prywatności   Opinie o firmachCertyfikat „WZOROWY FACHOWIEC”   Wyszukiwarka FachowcówKontakt z Redakcją