Serwis pomaga znaleźć najlepszych fachowców z poszczególnych branży. Opinie internautów na temat firm, świadczących usługi na rynku polskim, pozwalają trafnie wybrać odpowiedniego fachowca, którego właśnie potrzebujecie.

Serwis o fachowcach

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami, ostrzec lub zachęcić do korzystania z usług danej firmy, prosimy dodaj opinię na jej temat na naszym portalu.

Powrót do głównej strony

JACEK ****ECKI

Zawód: budowlane usługi i remonty  
Adres: Łódzkie, Łódź
Telefon: Kom. 603 614 806
Adres e-mail:
Strona internetowa:
Opis działalności: remont kompleksowo Słowa kluczowe: remonty kompleksowo, glazura, terakota, biały montaż, gładzie, malowanie, sufity

Ocena: 0% pozytywna 1x

Jakość usług: 100% wysoka 1x
Terminowość: 1x
Ceny usług: 1x
Ilość opinii w serwisie: 1
Ilość odsłon profilu firmy: 1342
Data utworzenia profilu: 27.03.2014 13:50:27
Data ostatniej aktualizacji: 27.03.2014 13:50:27 

Opinie o JACEK ****ECKI

Ogólna opinia: Negatywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Moje doświadczenia z ekipą remontową w składzie: JACEK ****ECKI, granatowy RENAULT SCENIC/MEGANNE (VAN) TADEUSZ ***OWICZ, tel. 603-614-806 (603614806), ŁÓDŹ, Zaczęło się OK, Panowie mili, czyści (w sensie miejsca pracy), uprzejmi. Plan: wykończenie kompleksowe domku: ściany, podłogi, sufity itd. Czas operacyjny 2 miesiące. Miejsca pracy zapatrzyłem we wszystko co potrzeba, łącznie z muszlą WC (roboczą) + zgoda na palenie w kominku brykietem moim i drewnem, żeby komfort pracy był OK. Nawet kominek czyściłem co niedziela. Rozliczałem się na bieżąco 1 raz w miesiącu za wykonaną pracę, bez żadnych problemów. Ustalaliśmy na bieżąco kwestie konstrukcji, montażu itd. Ustalone były też terminy zakończenia prac na potrzeby wejścia innych ekip: elektryk, hydraulik, drzwi, schody, meble… Wszystko przebiegało ok, do 6 tygodnia pracy. Po tym okresie Panowie zaczęli kręcić nosem, że to im nie pasuje, tamto nie pasuje, że za bardzo się czepiam szczegółów. Szczegółem była widoczna taśma na suficie (łączenie kartongipsów), która po zagipsowaniu i pomalowaniu sterczała w jednym miejscu (jednym z kilkudziesięciu innych dobrze zrobionych miejsc łączeń płyt). Zmiana podejścia miała swoje dalsze rozwinięcie. Pewnego piątku po pojawieniu się na miejscu po zakończeniu prac zastałem miejsce posprzątane (wyczyszczone), brak oznak obecności ekipy. Wszystkie rzeczy i materiały były OK. Po telefonie do Pana szefa dostałem odpowiedź „ja już u Pana pracę zakończyłem”. Na pytanie „o co chodzi” otrzymałem info, że jestem detalistą i w takim „nie komforcie” nie mogą pracować. OK. zaproponowałem spotkanie i wyjście z kryzysu. Nie będę pisał o szczegółach spotkania… generalnie wyrzuciliśmy co komu na sercu leżało… zaproponowałem potencjalnie zmianę podejścia, premię za „powrót” i po skrzynce piwa na zgodę. Odpowiedź była, że nie wracają bo psychicznie już nie mogli by pracować (bo się atmosfera popsuła). ZATEM: Panowie znaleźli inną pracę i stąd takie granie „czułych psychologicznie specjalistów”, Zzostałem kopnięty w tyłek, pozostawiony z niedokończoną pracą i komplikacjami co do wejścia innych ekip. Miałem co prawda szczęście, że nic nie poniszczono i nie pokradziono… Jakoś to załatam, ale ku przestrodze innych: ZASTANÓWCIE SIĘ ZANIM się na nich zdecydujecie.
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Niewielkie opóźnienia
Ceny: Przeciętne
Obsługa reklamacji: Panowie kręcą nosami na uwagi + tłumaczą się "po co robić i tak popęka"
Opinia dodana przez: inwestor dnia: 27.03.2014 13:51:48 

Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami gości serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Ranking FachowcówRegulamin serwisu   Polityka PrywatnościPolityka Prywatności   Opinie o firmachCertyfikat „WZOROWY FACHOWIEC”   Wyszukiwarka FachowcówKontakt z Redakcją