Serwis pomaga znaleźć najlepszych fachowców z poszczególnych branży. Opinie internautów na temat firm, świadczących usługi na rynku polskim, pozwalają trafnie wybrać odpowiedniego fachowca, którego właśnie potrzebujecie.

Serwis o fachowcach

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami, ostrzec lub zachęcić do korzystania z usług danej firmy, prosimy dodaj opinię na jej temat na naszym portalu.

Powrót do głównej strony

Remontman wykończenia wnętrz, remonty Mateusz Godlewski

Zawód: glazura i terakota  
Adres: Dolnośląskie, Wrocław
Telefon: Kom. 691570521
Adres e-mail: biuro(małpa)remontman.pl
Strona internetowa: www.remontman.pl
Opis działalności: Remontman jest firmą, która oferuje usługi najwyższej jakości przy zachowaniu rzetelności wykonywanych prac oraz pełnego profesjonalizmu. Nasze atuty to zaangażowanie, fachowość i odpowiedzialność, jesteśmy młodymi ale doświadczonymi fachowcami. Słowa kluczowe: wykonanie łazienek wrocław, układanie glazury wrocław, remonty wrocław, wykończenia wnętrz wrocław, glazurnik wrocław, kafelkarz wrocław, malowanie mieszkań wrocław, tanie remonty wrocław

Ocena: 80% pozytywna 4x 1x

Jakość usług: 100% wysoka 4x 1x
Terminowość: 80% bez zastrzeżeń 4x 1x
Ceny usług: 66% niskie 2x 2x 1x
Ilość opinii w serwisie: 5
Ilość odsłon profilu firmy: 2008
Data utworzenia profilu: 2014-03-24 00:01:02
Data ostatniej aktualizacji: 2014-03-26 14:19:01 

Opinie o Remontman wykończenia wnętrz, remonty Mateusz Godlewski

Ogólna opinia: Negatywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Fachowiec, który w ostatniej chwili (na dzień przed podpisaniem umowy) urywa kontakt. Na kontakt telefoniczny narzekać nie można było. Kosztorys dość wysoko wyceniony i w porównaniu do innych fachowców (których poprzez urwany kontakt mieliśmy szczęście i okazję sprawdzić) dość ubogi (wiele usług dodatkowo płatnych). Generalnie pracy ocenić nie mogę, gdyż do niej nie doszło. Nieprofesjonalne podejście do klienta, który czekał cierpliwie 1,5 miesiąca i nagle został na lodzie bez słowa przepraszam.
Jakość usług: Przecięta
Terminowość: Zła
Ceny: Wysokie
Opinia dodana przez: W dnia: 2016-12-15 21:19:31 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Zaplanowałem remont łazienki i potrzebowałem solidnego kafelkarza, który w krótkim czasie i bardzo dokładnie zrobi moją małą łazienkę. Muszę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolony z usług firmy. Wszystko słownie, terminowo i z dużą dokładnością. Z czystym sumieniem POLECAM!
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Przeciętne
Opinia dodana przez: Robert Gołębiowski dnia: 2014-10-26 18:07:19 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Pan Mateusz wykonywał u mnie łazienkę i muszę powiedzieć, że jestem bardzo bardzo zadowolona, świetny kontakt, praktyczne porady, wszystko równiusieńko, zawsze czysto w miejscu pracy. Wszystkie fugi oraz silikony itd. itp. idealnie. POLECAM WSZYSTKIM!
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Niskie
Opinia dodana przez: Ewa Kojak dnia: 2014-07-01 23:03:29 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Polecam usługi firmy Pana Mateusza, konkretny, solidny i zawsze służący radą. Wykonywał u mnie łazienkę i muszę powiedzieć, że jestem w pełni zadowolony. Wszystko wykonane z wysoką starannością i tak jak trzeba.
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Przeciętne
Opinia dodana przez: Paweł dnia: 2014-05-10 13:41:23 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Firma wykonywała u mnie w mieszkaniu remont małej łazienki. Wszystko zgodnie z oczekiwaniami, dokładność na wysokim poziomie, dobry kontakt i szybkie terminy realizacji! Jednym słowem polecam!
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Niskie
Opinia dodana przez: Grażyna dnia: 2014-03-24 00:04:11 

Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami gości serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Ranking FachowcówRegulamin serwisu   Polityka PrywatnościPolityka Prywatności   Opinie o firmachCertyfikat „WZOROWY FACHOWIEC”   Wyszukiwarka FachowcówKontakt z Redakcją