Serwis pomaga znaleźć najlepszych fachowców z poszczególnych branży. Opinie internautów na temat firm, świadczących usługi na rynku polskim, pozwalają trafnie wybrać odpowiedniego fachowca, którego właśnie potrzebujecie.

Serwis o fachowcach

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami, ostrzec lub zachęcić do korzystania z usług danej firmy, prosimy dodaj opinię na jej temat na naszym portalu.

Powrót do głównej strony

VAKARS Kamil Wieczorek

Zawód: meble biurowe Stolarz 
Adres: Lubuskie, 66-400 Gorzów Wielkopolski
Telefon: Kom. 506 136 527
Adres e-mail: vakars(małpa)wp.pl
Strona internetowa: www.vakars.pl
Opis działalności: PPHU VAKARS Kamil Wieczorek Słowa kluczowe: meble na wymiar, szafy, garderoby, zabudowa wnęk, meble biurowe, meble pokojowe, meble do firm, meble łazienkowe, Gorzów Wielkopolski, VAKARS, Kamil Wieczorek

Ocena: 100% pozytywna 2x

Jakość usług: 100% wysoka 2x
Terminowość: 100% bez zastrzeżeń 2x
Ceny usług: 100% niskie 2x
Ilość opinii w serwisie: 2
Ilość odsłon profilu firmy: 1909
Data utworzenia profilu: 2014-03-05 20:27:10
Data ostatniej aktualizacji: 2014-03-05 20:27:10 

Opinie o VAKARS Kamil Wieczorek

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Mam meble biurowe wykonane przez firmę VAKARS i jestem bardzo zadowolony. Naprawdę nie ma się do czego przyczepić. Polecam firmę wszystkim znajomym i rodzinie - warto u nich zamówić meble!
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Niskie
Opinia dodana przez: Paweł dnia: 2014-07-15 13:43:47 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Z czystym sumieniem mogę polecić firmę VAKARS P. Kamila Wieczorka! Już nie raz korzystałam z ich oferty: robili dla mnie szafę z drzwiami przesuwnymi, meble do łazienki, a także pomogli mi urządzić moje biuro (2 duże szafy i 4 biurka). Z wszystkich mebli jestem bardzo zadowolona, są świetnej jakości i wyglądają pięknie. W firmie mają bardzo miłą obsługę, robią bardzo ciekawe projekty. Kilka razy zmieniałam koncepcję, a oni za każdym razem byli bardzo wyrozumiali i życzliwi wobec mnie. Ceny mają bardzo konkurencyjne - wyceniałam meble w innych firmach w Gorzowie, ale u nich wychodziło najkorzystniej. Zależało mi także na tym, by zamówić meble w firmie, a nie u kogoś kto nie ma działalności, a meble robi "w garażu po godzinach". Vakars to bardzo uczciwa firma i gdy tylko będę potrzebowała zrobić kolejne meble na pewno zgłoszę się do P.Kamila.
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Niskie
Opinia dodana przez: Janina dnia: 2014-03-05 20:35:41 

Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami gości serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Ranking FachowcówRegulamin serwisu   Polityka PrywatnościPolityka Prywatności   Opinie o firmachCertyfikat „WZOROWY FACHOWIEC”   Wyszukiwarka FachowcówKontakt z Redakcją