Serwis pomaga znaleźć najlepszych fachowców z poszczególnych branży. Opinie internautów na temat firm, świadczących usługi na rynku polskim, pozwalają trafnie wybrać odpowiedniego fachowca, którego właśnie potrzebujecie.

Serwis o fachowcach

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami, ostrzec lub zachęcić do korzystania z usług danej firmy, prosimy dodaj opinię na jej temat na naszym portalu.

Powrót do głównej strony

klubik malucha promyczek Marzena Zaremba

Zawód: przedszkola Opiekunka dziecięca 
Adres: Zachodniopomorskie, 71-771 Szczecin Kasjopei 33
Telefon: 512980344 Kom. 512980344
Adres e-mail: niania.klubik(małpa)onet.eu
Strona internetowa: www.promyczek.wlasnastrona.pl
Opis działalności: Słowa kluczowe:

Ocena: 40% pozytywna 2x 3x

Jakość usług: 50% wysoka 2x 1x 2x
Terminowość: 75% bez zastrzeżeń 3x 1x
Ceny usług: 0% niskie 3x 1x
Ilość opinii w serwisie: 5
Ilość odsłon profilu firmy: 2704
Data utworzenia profilu: 06.05.2012 21:55:33
Data ostatniej aktualizacji: 19.02.2014 18:52:02 

Opinie o klubik malucha promyczek Marzena Zaremba

Ogólna opinia: Negatywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: 'oferowane przez promyczek usługi' haha nie bądźcie śmieszni. Jakie usługi? Żadnych zajęć dydaktycznych, ruchowych, konkurencja ma o wiele więcej do zaoferowania! Na dzień dziecka dzieci dostały po paluszku i chrupku kukurydzianym... A kasę ZDZIERAJA. NIE POLECAM!!!!
Jakość usług: Niska
Terminowość: Zła
Ceny: Wysokie
Opinia dodana przez: dnia: 09.11.2015 08:42:55 

Ogólna opinia: Negatywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: To prawda, że aby uzyskać relcję z dnia trzeba bylo "ciągnąć "panią z język. Wielokrotnie slyszalam jak Pan Zaręba krzyczał na dzieci, że nie chcą podejść do stołu i że są niegrzeczne. Poza tym jak córka uczęszczała do placówki notorycznie miala jelitówki, po jej wypisaniu problem się zakończył.
Jakość usług: Przecięta
Opinia dodana przez: mama Mai dnia: 18.09.2014 13:35:01 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Moja córeczka zaczęła uczęszczać do Klubiku mając 8 miesięcy. Bardzo szybko się zaklimatyzowala i polubiłam l nowe ciocie i kolegów i koleżanki. Za każdym razem jak odbieram dziecko mam pełne relacje z całego dnia co się z dzieckiem działo. Faktycznie nie można wchodzić na salę do dzieci, ale to przez wzgląd na bezpieczeństwo maluchów oraz spokój pozostałych dzieci które czekają na swoich rodziców. Cały klubik można zwiedzić przy zapisie dziecka. Standard jest bardzo wysoki. Dla dzieci przystosowany jest duży dom z ogrodem. Dzieci mają najróżniejsze zabawy, od wolnych zabaw, przez zabawy organizowane przez ciocie, śpiewy, tańce, po prace plastyczne. Nie mogę powiedzieć ani jednego złego słowa na klubik i osoby w nim pracujące. Córcia bardzo lubi ciocie które okazują dzieciom dużo czułości. Zawsze odbieram dziecko czyśćutkie i zadowolone. Osoba która wystawiła negatywny komentarz, ewidentnie nie miała do czynienia z Klubikiem Promyczek, zwłaszcza ze wszystkie dzieci trafiają tam z polecenia.
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Przeciętne
Opinia dodana przez: mama Klary dnia: 06.05.2014 17:13:44 

Ogólna opinia: Negatywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Niestety ale nie jestem zadowolony z tego klubiku. Na początku wydawało się wszystko w porządku, do czasu. Rodzic nie może wejść, zobaczyć co robi jego pociecha. Raz zrobiłem nalot to okazało się że roczne dzieci faszerują bajkami z TV. Mało prac ręcznych oraz nauki. Panie opiekunki dają lakoniczne informacje co się działo z moim dzieckiem wciągu dnia, musiałem "ciągnąć za język". Na koniec, po wypowiedzeniu umowy, były problemy ze zwrotem nadpłaty. Nie polecam, szkoda nerwów. Dzieciak teraz siedzi w domu i całkowicie inaczej - lepiej się zachowuje.
Jakość usług: Niska
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Przeciętne
Opinia dodana przez: Tata dnia: 01.03.2013 21:31:22 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Jeżeli ktoś wydaję opinię negatywną powinien podać swoje dane tak aby być wiarygodnym i prawdziwym. Czyżby konkurencja nie mająca szans na dorównanie w oferowanych przez Promyczek usłagach zniżała się do takiego poziomu .
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Przeciętne
Opinia dodana przez: Zadowolony rodzic dnia: 21.11.2012 21:45:04 

Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami gości serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Ranking FachowcówRegulamin serwisu   Polityka PrywatnościPolityka Prywatności   Opinie o firmachCertyfikat „WZOROWY FACHOWIEC”   Wyszukiwarka FachowcówKontakt z Redakcją