Serwis pomaga znaleźć najlepszych fachowców z poszczególnych branży. Opinie internautów na temat firm, świadczących usługi na rynku polskim, pozwalają trafnie wybrać odpowiedniego fachowca, którego właśnie potrzebujecie.

Serwis o fachowcach

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami, ostrzec lub zachęcić do korzystania z usług danej firmy, prosimy dodaj opinię na jej temat na naszym portalu.

Powrót do głównej strony

STOLMAR SC

Zawód: Stolarz 
Adres: Wielkopolskie, 62-020 Swarzędz Wrzesińska 76A
Telefon: 618172875 Fax: 618172875
Adres e-mail: biuro(małpa)stolmar.poznan.pl
Strona internetowa: www.stolmar.poznan.pl
Opis działalności: produkcja mebli na zamówienie, produkcja mebli na wymiar, hurtownia oklein, produkcja formatek okleinowanych Słowa kluczowe: oklein naturalne,meble na wymiar poznań, meble na zamówienie poznań, meble na wymiar, meble na zamówienie, formatki okleinowane, okleinowanie, meble kuchenne, meble kuchenne poznań

Ocena: 100% pozytywna 2x

Jakość usług: 100% wysoka 2x
Terminowość: 100% bez zastrzeżeń 2x
Ceny usług: 2x
Ilość opinii w serwisie: 2
Ilość odsłon profilu firmy: 2229
Data utworzenia profilu: 2014-01-18 12:47:04
Data ostatniej aktualizacji: 2014-01-18 12:47:04 

Opinie o STOLMAR SC

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Firmę polecił mi znajomy, który wcześniej korzystał z usług. Zamówiłem kuchnię, trochę musiałem na nią poczekać (firma tłumaczyła się dużą ilością zleceń), natomiast zostałem o tym uprzedzony. Jakość wykonania przeszła moje najśmielsze oczekiwania, meble elegancko spasowane, a lakier położony bez najmniejszych zacieków. Montaż przebiegł bardzo sprawnie, kulturalni monterzy - co ciekawe dość dobrze posprzątali po sobie, co w dzisiejszych czasach jeszcze nie wszędzie jest standardem... bardzo dobry kontakt. Rzetelna firma, polecam z czystym sumieniem.
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Przeciętne
Obsługa reklamacji: do tej pory nie zaszła koniecznośc reklamacji usługi.
Opinia dodana przez: epicon dnia: 2014-02-13 21:46:40 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Polecam, zamawiałam u nich wyposażenie całego domu, jestem bardzo zadowlona. Rzetelność, wysoka jakość, profesjonalne doradztwo a przede wszytskim tertminowośc, co jest rzadkie w tej branży.
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Przeciętne
Obsługa reklamacji: nie było reklamacji :)
Opinia dodana przez: Katarzyna dnia: 2014-01-18 12:49:39 

Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami gości serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Ranking FachowcówRegulamin serwisu   Polityka PrywatnościPolityka Prywatności   Opinie o firmachCertyfikat „WZOROWY FACHOWIEC”   Wyszukiwarka FachowcówKontakt z Redakcją