Serwis pomaga znaleźć najlepszych fachowców z poszczególnych branży. Opinie internautów na temat firm, świadczących usługi na rynku polskim, pozwalają trafnie wybrać odpowiedniego fachowca, którego właśnie potrzebujecie.

Serwis o fachowcach

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami, ostrzec lub zachęcić do korzystania z usług danej firmy, prosimy dodaj opinię na jej temat na naszym portalu.

Powrót do głównej strony

Łukasz Szczepański

Zawód: Fryzjer 
Adres: Mazowieckie, 03-140 Warszawa Odkryta 4
Telefon: Kom. 662580404
Adres e-mail:
Strona internetowa:
Opis działalności: Słowa kluczowe: fryzjer, stylista, salon fryzjerski, dobry fryzjer warszawa

Ocena: 100% pozytywna 1x

Jakość usług: 100% wysoka 1x
Terminowość: 100% bez zastrzeżeń 1x
Ceny usług: 100% niskie 1x
Ilość opinii w serwisie: 1
Ilość odsłon profilu firmy: 1727
Data utworzenia profilu: 2013-10-28 07:46:40
Data ostatniej aktualizacji: 2013-10-28 07:46:40 

Opinie o Łukasz Szczepański

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Pan Łukasz Szczepański jest wysokiej klasy stylistą, któremu trudno dorównać, bo jest WYJĄTKOWO dobry w tym co robi. Jeśli chodzi o jego osobę to można by długo pisać i to same pozytywy. Generalnie jest osobą o bardzo wysokiej kulturze osobistej, ciepłym usposobieniu i bardzo oddany swojej pracy. Ma takie fajne, szczególne podejście do kobiet :)…po wizycie można z nim być w kontakcie, bo lubi wiedzieć jak klientka czuje się po zmianach. Kiedy coś zmienia jest ostrożny, ale też zdecydowany na słuszne rozwiązania. On po prostu ma talent, a jego praca to twórczość artystyczna, on kreuje nowe wizerunki. Świetnie potrafi dobrać fryzurę do osoby, w taki sposób, żeby wydobyć to co najkorzystniejsze dla niej. Pilnuje każdego szczegółu, przy doborze koloru zwraca uwagę na typ urody kobiety, na ciepły/zimny odcień preferowanej barwy. Jest stylistą przez duże „S”, najpierw dokładnie analizuje, potem zabiera się do pracy. Włosy obcięte przez Pana Łukasza na każdym etapie odrastania super się układają, bo on po prostu wie co robi. Można z pełnym zaufaniem oddać się w jego ręce i tylko na tym skorzystać. Odczułam to na własnej skórze.
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Niskie
Obsługa reklamacji: Nie sa potrzebne
Opinia dodana przez: xyz dnia: 2013-10-28 07:51:28 

Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami gości serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Ranking FachowcówRegulamin serwisu   Polityka PrywatnościPolityka Prywatności   Opinie o firmachCertyfikat „WZOROWY FACHOWIEC”   Wyszukiwarka FachowcówKontakt z Redakcją