Serwis pomaga znaleźć najlepszych fachowców z poszczególnych branży. Opinie internautów na temat firm, świadczących usługi na rynku polskim, pozwalają trafnie wybrać odpowiedniego fachowca, którego właśnie potrzebujecie.

Serwis o fachowcach

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami, ostrzec lub zachęcić do korzystania z usług danej firmy, prosimy dodaj opinię na jej temat na naszym portalu.

Powrót do głównej strony

Cyklinowanie Wrocław

Zawód: budowlane usługi i remonty  
Adres: Dolnośląskie, Wrocław
Telefon: Kom. 513 007 407
Adres e-mail:
Strona internetowa: www.cyklinowanie.wroclaw.pl
Opis działalności: Cyklinowanie podłóg Słowa kluczowe: cyklinowanie, podłogi, wrocław

Ocena: 0% pozytywna 2x

Jakość usług: 0% wysoka 1x
Terminowość: 0% bez zastrzeżeń 2x
Ceny usług: 1x
Ilość opinii w serwisie: 2
Ilość odsłon profilu firmy: 1853
Data utworzenia profilu: 2013-07-12 16:32:24
Data ostatniej aktualizacji: 2013-07-12 16:32:24 

Opinie o Cyklinowanie Wrocław

Ogólna opinia: Negatywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Jak dla mnie "fachowiec" masakra !!! Straszny krętacz - podczas rozmów telefonicznych przeciąga swój monolog w nieskończoność - moim zdaniem ciągnie z takich rozmów profity (doładowuje sobie swoją kartę telefoniczna pre-paid). W ustalonym terminie (przestawianym zresztą kilka razy) ma wyłączony telefon ! Moim zdaniem ten "cykliniarz" to fikcja internetowa jego strona www nie posiada nawet danych adresowych firmy. STANOWCZO ODRADZAM - SZKODA CZASU BO TEN "FACHOWIEC" NIE ISTNIEJE !
Terminowość: Zła
Opinia dodana przez: dnia: 2013-10-02 09:54:56 

Ogólna opinia: Negatywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Ostrzegam wszystkim przed tą firmą! Właściciel firmy to krętacz, na usługę umówioną 2 tyg. wcześniej w ogóle nie przyjechał, przekładał rozpoczęcie robót przez kilka dni, a w ostatecznym terminie (3 z rzędu) nie odbierał telefonów. Na szczęście znalazłam inną rzetelną firmę, a ów właściciel nie zadzwonił w ogóle, nawet chociażby po to, żeby wyjaśnić swoje postępowanie. STANOWCZO ODRADZAM korzystania z usług tej firmy, zwłaszcza, że jest mnóstwo innych rzetelnych!
Jakość usług: Niska
Terminowość: Zła
Ceny: Przeciętne
Obsługa reklamacji: brak
Opinia dodana przez: api dnia: 2013-07-12 16:39:56 

Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami gości serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Ranking FachowcówRegulamin serwisu   Polityka PrywatnościPolityka Prywatności   Opinie o firmachCertyfikat „WZOROWY FACHOWIEC”   Wyszukiwarka FachowcówKontakt z Redakcją