Serwis pomaga znaleźć najlepszych fachowców z poszczególnych branży. Opinie internautów na temat firm, świadczących usługi na rynku polskim, pozwalają trafnie wybrać odpowiedniego fachowca, którego właśnie potrzebujecie.

Serwis o fachowcach

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami, ostrzec lub zachęcić do korzystania z usług danej firmy, prosimy dodaj opinię na jej temat na naszym portalu.

Powrót do głównej strony

Amper Volt Andrzej Bochenek

Zawód: elektroinstalacyjne usługi Elektryk 
Adres: Małopolskie, 30-798 Kraków Krakow Złocieniowe 21
Telefon: 126539498 Kom. 501104780
Adres e-mail: bochenek.krk(małpa)interia.pl
Strona internetowa: http://www.awaria-elektryczna.pl/
Opis działalności: Natychmiastowe usuwanie drobnych usterek elektrycznych Słowa kluczowe: Elektryka, naprawy, usterki, awarie elektryczne, usługi, Andrzej Bochenek, Kraków, amper, volt, ampervolt, amper volt, Amper Volt

Ocena: 75% pozytywna 3x 1x

Jakość usług: 100% wysoka 3x 1x
Terminowość: 100% bez zastrzeżeń 4x
Ceny usług: 33% niskie 1x 1x 2x
Ilość opinii w serwisie: 4
Ilość odsłon profilu firmy: 3027
Data utworzenia profilu: 11.07.2013 18:05:30
Data ostatniej aktualizacji: 11.07.2013 18:05:30 

Opinie o Amper Volt Andrzej Bochenek

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Zepsuł mi się transformator w łazience, przez co nie było światła. Panowie przyjechali w ciągu pół godziny od zgłoszenia, wszystko bez problemu rozebrali, wymienili, następnie złożyli. Szybka wizyta, cena niska. Jak najbardziej wszystkim polecam.
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Niskie
Opinia dodana przez: Piotr dnia: 13.10.2017 12:30:28 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Przyjechał i zrobił co do niego należało. Usunął usterkę. Było małe zwarcie w starej instalacji elektrycznej- zostały wymienione połączenia kabli. Opłata w warunkach krakowskich standardowa pod warunkiem że ma się świadomość tego, że płaci się w dużym stopniu za przyjazd.
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Przeciętne
Opinia dodana przez: Krzysztof Sanecki dnia: 20.12.2015 19:34:04 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Pełna fachowość!! W 100%. Wielki szacunek do kolesia, który ma wiedzę na temat prądu i instalacji elektrycznych. A jak wiadomo za wiedzę trzeba zapłacić, ale wolę zapłacić człowiekowi, który ma sprzęt, doświadczenie i wiedzę, niż 5 innym za to, że przyjadą i pokręcą nosem i też chcą, żeby im zapłacić a do tego jeszcze zepsują swoją robotę. Fachowiec godny polecenia w stu procentach!!
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Wysokie
Opinia dodana przez: macdrolas dnia: 04.11.2013 15:11:55 

Ogólna opinia: Negatywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Usługa: wymiana bezpieczników w zabezpieczeniu przedlicznikowym poprzedzone potwierdzeniem diganozy przyczyn usterki dokonanej wstępnie przez klienta Czas: nie więcej niż kilkanaście minut Koszt: 200 PLN Uwagi: Fachowiec pokonał dystans ok. 20km do klienta, okazał się być przedsiębiorczy i z inicjatywą, proponując wymianę zabezpieczenia starego typu na zabezpieczenie typu "S" (koszt: wymiany: 300 złotych ). Skupiliśmy się jednak na usunięciu jednak usterki. Za swoje usługi, które de facto sprowadziły się do sprawdzenia paru bezpieczników, zerwania plomby, rozmowy z ZE ( na koszt klienta, tel Fachowca "nie miał zasięgu") i w końcu wymiany bezpieczników policzył sobie jedyne 200 PLN. W czasie późniejszej rozmowy (celem której było uzyskanie paragonu, bo Fachowiec nie zostawił go inkasując swoje wynagrodzenie) na uwagę, że konkurencja podejmuje się takie samo zlecenie wykonać za 70 PLN (fachowiec z portalu naprawmi) odparł z ironią, że życzy temu panu (tj. konkurencji) powodzenia, dalej tłumacząc wysokość swoich usług kosztami/obłożeniami fiskalnymi prowadzenia legalnego biznesu. Jedyne zalety Fachowca to dyspozycyjność ( przyjechał w mniej więcej w ciągu 1h), a także ilość zabawnych anegdot o swoich byłych klientach jakimi w czasie swej krótkiej wizyty raczył się podzielić ( mam przeczucie graniczące z pewnością, że i moja skromna osoba w nich zaistnieje ;) ) Podsumowując, "mądry Polak po szkodzie" i trudno mieć pretensje do Fachowca a wszystkim Jego przyszłym klientom zalecam najpierw ustalić cenę za "natychmiastowe usunięcie drobnych awarii elektrycznych" (czego w moim przypadku zabrakło naiwnie licząc na zdroworozsądkową wycenę własnej pracy przez Fachowca); na "drobnych" sumach za usunięcie "drobnej usterki" się na pewno nie skończy! O kwalifikacjach Fachowca się nie wypowiadam bo trudno coś stwoerdzić na podstawie banalnego zlecenia, które wykonał.
Jakość usług: Przecięta
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Wysokie
Opinia dodana przez: Maciej Kwiecień dnia: 11.07.2013 18:58:49 

Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami gości serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Ranking FachowcówRegulamin serwisu   Polityka PrywatnościPolityka Prywatności   Opinie o firmachCertyfikat „WZOROWY FACHOWIEC”   Wyszukiwarka FachowcówKontakt z Redakcją