Serwis pomaga znaleźć najlepszych fachowców z poszczególnych branży. Opinie internautów na temat firm, świadczących usługi na rynku polskim, pozwalają trafnie wybrać odpowiedniego fachowca, którego właśnie potrzebujecie.

Serwis o fachowcach

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami, ostrzec lub zachęcić do korzystania z usług danej firmy, prosimy dodaj opinię na jej temat na naszym portalu.

Powrót do głównej strony

Fenstar - Okna i Drzwi

Zawód: budowlane usługi i remonty  
Adres: Zachodniopomorskie, 70-784 Szczecin Andrzeja Struga 19
Telefon: 91 462 71 48 Kom. 506-081-406
Adres e-mail: fenstar(małpa)wp.pl
Strona internetowa: www.fenstar.pl
Opis działalności: Słowa kluczowe:

Ocena: 0% pozytywna 1x

Jakość usług: 0% wysoka 1x
Terminowość: 0% bez zastrzeżeń 1x
Ceny usług: 0% niskie 1x
Ilość opinii w serwisie: 1
Ilość odsłon profilu firmy: 585
Data utworzenia profilu: 2013-02-23 15:14:16
Data ostatniej aktualizacji: 2013-02-23 15:14:16 

Opinie o Fenstar - Okna i Drzwi

Ogólna opinia: Negatywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Od początku: Przychodząc wszystko jest fajnie i cudownie - zamówione drzwi porta za ponad 3 tys. - termin z miesięcznym wyprzedzeniem - realizacja przed świętami. Przychodzi termin realizacji - Pan Kuczyński mówi że nie da rady bo święta i hurtownie nie mają towaru ani nie ma dostawy. Termin po sylwestrze na nowy rok - Na nowy rok po kilku telefonach Pan Kuczyński przyjeżdża sam z drzwiami - i zabiera się za montaż. Po montażu niby wszystko ładnie a po miesiącu -- zdjęcia przedstawiają konkretną fuszerkę - reklamacja na nic się zdała - "fachowiec twierdzi że producent nie przewiduje przyklejenia opaski do ściany i najlepiej żeby samemu to zrobić " jaja... - Czyli przedstawiciel firmy Porta odwala fuszere bo po rozmowie bezpośrednio z firmą Porta - twierdzą że tak nie powinno być i odwołują do Pana Kuczyńskiego. Temat się zamyka. W żadnym wypadku nie polecam - totalne zero.
Jakość usług: Niska
Terminowość: Zła
Ceny: Wysokie
Obsługa reklamacji: Nie przyjmują reklamacji
Opinia dodana przez: Damian dnia: 2017-05-17 23:19:50 

Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami gości serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Ranking FachowcówRegulamin serwisu   Polityka PrywatnościPolityka Prywatności   Opinie o firmachCertyfikat „WZOROWY FACHOWIEC”   Wyszukiwarka FachowcówKontakt z Redakcją