Serwis pomaga znaleźć najlepszych fachowców z poszczególnych branży. Opinie internautów na temat firm, świadczących usługi na rynku polskim, pozwalają trafnie wybrać odpowiedniego fachowca, którego właśnie potrzebujecie.

Serwis o fachowcach

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami, ostrzec lub zachęcić do korzystania z usług danej firmy, prosimy dodaj opinię na jej temat na naszym portalu.

Powrót do głównej strony

Eweda D.Szczypta

Zawód: budowlane usługi i remonty Budowlaniec 
Adres: Małopolskie, Nowy Sącz Kwiatkowskiego
Telefon: Kom. 723-919-876
Adres e-mail: eweda_ns(małpa)interia.pl
Strona internetowa:
Opis działalności: brukarstwo Słowa kluczowe: brukarstwo

Ocena: 100% pozytywna 3x

Jakość usług: 100% wysoka 3x
Terminowość: 100% bez zastrzeżeń 3x
Ceny usług: 100% niskie 2x 1x
Ilość opinii w serwisie: 3
Ilość odsłon profilu firmy: 1434
Data utworzenia profilu: 22.11.2012 20:31:07
Data ostatniej aktualizacji: 22.11.2012 20:31:07 

Opinie o Eweda D.Szczypta

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Polecam w 100 procentach, firma solidna i fachowa. Miałem bardzo trudny teren do zagospodarowania i miałem kilku "fachowców" którzy opowiadali bajki i chcieli na dzień dobry zaliczkę od 800-1500, z wykształcenia jestem inżynierem budowlanym , więc od razu wychwyciłem że coś nie tak. Tylko Pan Szczypta okazał się godny mojego zaufania i to był strzał w dziesiątkę.
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Niskie
Obsługa reklamacji: gwarancja pisemna na 36 m, oraz serwis pogwarancyjny na 7 lat.
Opinia dodana przez: Marek dnia: 26.02.2014 09:13:58 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: dzien dobry W Nawojowej w 2011 r układali u mnie kostkę i płyty ażurowe i jestem zadowolona z jakości wykonania. Znalazłam firmę na internecie. Panowie niepijący, nie musiałam latać za nimi i zbierać butelki czy puszki po alkoholu. Przy okazji się dowiedziałam że znam ojca własciciela tej firmy znanego z bardzo dobrej opinii pana z UG w Nawojowej. Pozdrawiam Krystyna
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Niskie
Obsługa reklamacji: udzielona gwarancja na ewe. naprawę 4 lata
Opinia dodana przez: klientkaNawojowa dnia: 23.04.2013 13:08:34 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Śmiało mogę polecić firmę Pana Daniela Szczypta - Eweda. W tym roku wykonałem swój dom według Jego projektu. Obecnie skończyli u mnie układać kostkę brukową około 300m2 nostalit( kostka ma regularny kolor na całości, bez odcieni), pięknie wykonali część obrzegowań z palisady, znakomicie wygląda całość. Materiał i wykonanie opłacone po wykonaniu. Nie biorą żadnych zaliczek. Spodobało mnie się to, że Pan Daniel pracował wraz ze swoimi pracownikami, kontrolował na bieżąco wszystkie sprawy. Nie działają może wiele lat na rynku (prawie 2 lata od założenia, zniechęcało mnie to trochę, mało lat na rynku, słabe doświadczenie) ale pojęcie o swojej "robocie" mają. Jest spory wybór firm brukarskich ale spróbowałem, zaryzykowałem i jest super. Oglądałem Ich wcześniejsze prace i zrobiły na mnie duże wrażenie, moja żona jest zachwycona - dla mnie to jest bardzo ważne - zadowolenie żony ze swojej działeczki :-).
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Przeciętne
Obsługa reklamacji: gwarancja otrzymana na 3 lata
Opinia dodana przez: Łukasz dnia: 22.11.2012 21:00:24 

Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami gości serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Ranking FachowcówRegulamin serwisu   Polityka PrywatnościPolityka Prywatności   Opinie o firmachCertyfikat „WZOROWY FACHOWIEC”   Wyszukiwarka FachowcówKontakt z Redakcją