Serwis pomaga znaleźć najlepszych fachowców z poszczególnych branży. Opinie internautów na temat firm, świadczących usługi na rynku polskim, pozwalają trafnie wybrać odpowiedniego fachowca, którego właśnie potrzebujecie.

Serwis o fachowcach

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami, ostrzec lub zachęcić do korzystania z usług danej firmy, prosimy dodaj opinię na jej temat na naszym portalu.

Powrót do głównej strony

Pracownia Projektowa Zofia Kakowska Popiel

Zawód: architekci Architekt 
Adres: Mazowieckie, warszawa
Telefon: 226118310 Kom. 600569665
Adres e-mail: archpopiel(małpa)o2.pl
Strona internetowa:
Opis działalności: Pracownia Projektowa zajmujaca się wykonywaniem projektów obiektów budowlanych. Słowa kluczowe: architekt, projekt, budowlany, projektowanie, solidnie, szybko

Ocena: 100% pozytywna 5x

Jakość usług: 100% wysoka 5x
Terminowość: 100% bez zastrzeżeń 3x
Ceny usług: 100% niskie 3x
Ilość opinii w serwisie: 5
Ilość odsłon profilu firmy: 4233
Data utworzenia profilu: 2012-07-21 22:07:47
Data ostatniej aktualizacji: 2012-07-21 22:07:47 

Opinie o Pracownia Projektowa Zofia Kakowska Popiel

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Bardzo rzetelnie i fachowo zrobiony projekt, zatwierdzony bez problemów. A wydawało się niemozliwe, ale p.Zofia stanęła na wysokości zadania.
Jakość usług: Wysoka
Opinia dodana przez: tomat dnia: 2017-10-29 15:54:12 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Pani Zofia zaprojektowaładnie pawilon handlowo usługowy. Trafiłeb do Pani architekt z polecenia z informacją, że nie znajdę lepszego profesjonalisty. Po kilku wizytach oraz gotowym projekcie z czystym sumieniem potwierdzam, że nie ma lepszego architekta w Warszawie.
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Niskie
Opinia dodana przez: Paweł W. dnia: 2016-08-16 20:51:54 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Miałem nietypowy wymiar działki i wszyscy architekci załamywali ręce. Ceny projektu rosły co biuro, natomiast odpowiadającego mi funkcja i wygladem pomysłu jak zaprojektować plan budynku dostosowując go do nietypowej działki brakowało. Trafiłem wreszcie całkiem zrezygnowany do Pani Zofii Kakowskiej Popiel i juz w progu zacząłem przytaczać opinie poprzednich architektów odnośnie działki. Powiedziałem, że kupiłem taką działkę , ale okazuje się , że nic na niej nie da się pobudować. Pani Zofia sprawdziła dokumenty i kiedy juz niczego nie oczekiwałem będcąc przekonany, że faktycznie działka się do niczego nie nadaje Pani Zofia przedstawiła mi swój pomysł na budynek i wszystko dokładnie wyjaśniła. Przeżyłem szok. Okazało się , ze będę miał przepiękny projekt domu, który został wykonany w krótkim czasie od ustalenia ostatecznej koncepcji. Dowodem na to, że jak się chce i potrafi to naprawdę się udaje- jest fakt, że już mieszkam w wybudowanym domu według projektu Pani Zofii. Polecam Pracownie Pani Zofii wszystkim znajomym i przyjaciołom. Pani architekt jest najskuteczniejsza w mieście i poza nim. Polecam wymagającym.
Jakość usług: Wysoka
Opinia dodana przez: mariusz dnia: 2015-08-26 22:48:59 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Właśnie odebrałem projekt. Byłem u Pani architekt z polecenia kolegi, który korzysta regularnie z usług Pani architekt. Przed tem byłem u kilku innych architektów, ale żaden z nich nie miał pojecia, a dotego byli niemili i zadufani w sobie bez powodu. Moge stwierdzić, że Pani Popiel jest jedyna osoba w mieście, która jest kompetentna, rzetelna i dostosowuje się do każdego klienta indywidualnie. Polecam ! .
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Niskie
Obsługa reklamacji: Profesjinalnie wykonany projekt bezbłędnie
Opinia dodana przez: Kazimierz dnia: 2012-09-29 22:33:03 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Od wielu juz lat jestem wiernym klientem, ponieważ nikt inny w mieście, nie ma takiej wiedzy i pomysłów w zakrsie projektowania, jak własnie Pani Zofia Kakowska Popiel. To doswiadczony architekt, dostosowujący się do indywidualnych potrzeb klienta. . Pani Zofia jest osoba o niezwykłym podejsciu do klienta. Zawsze cierpliwie doradza tak, zeby mieszkało się jak najwygodniej, funkcjonalnie i co również ważne, aby ekonomicznie i solidnie pobudować dom. Kolejny projekt, który dla mnie wykonała jest wyjatkowy, mimo, ze działka miała nietypowe wymiary. Wszystkim znajomym zawsze gorąco polecam Panią Zofię. Zanim znalazłem Pracownię Projektową Pani Zofii Kakowskiej Popiel zwiedziłem parenascie biur projektowych. Nikt jednak nie miał takiej wiedzy, doswiadczenia i zaangażowania w projekt, jak właśnie Pani Zofia. Tomasz Kazecki
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Niskie
Obsługa reklamacji: nigdy nie było zadnych uwag
Opinia dodana przez: Tomasz Kazecki dnia: 2012-07-21 22:22:27 

Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami gości serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Ranking FachowcówRegulamin serwisu   Polityka PrywatnościPolityka Prywatności   Opinie o firmachCertyfikat „WZOROWY FACHOWIEC”   Wyszukiwarka FachowcówKontakt z Redakcją