Serwis pomaga znaleźć najlepszych fachowców z poszczególnych branży. Opinie internautów na temat firm, świadczących usługi na rynku polskim, pozwalają trafnie wybrać odpowiedniego fachowca, którego właśnie potrzebujecie.

Serwis o fachowcach

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami, ostrzec lub zachęcić do korzystania z usług danej firmy, prosimy dodaj opinię na jej temat na naszym portalu.

Powrót do głównej strony

Kidawa Tomasz, adwokat, Kancelaria adwokacka

Zawód: adwokaci i radcy prawni Adwokat 
Adres: Śląskie, 40-049 Katowice Kościuszki 26/3
Telefon: 322512440 Kom. 507189911 Fax: 327332463
Adres e-mail: adwokaci1(małpa)wp.pl
Strona internetowa:
Opis działalności: odszkodowania, prawo medyczne, sprawy cywilne i o zapłatę, błędy medyczne, sprawy karne Słowa kluczowe: odszkodowania, prawo medyczne, sprawy cywilne i o zapłatę, błędy medyczne, sprawy karne

Ocena: 100% pozytywna 3x

Jakość usług: 100% wysoka 3x
Terminowość: 100% bez zastrzeżeń 3x
Ceny usług: 3x
Ilość opinii w serwisie: 3
Ilość odsłon profilu firmy: 4956
Data utworzenia profilu: 01.01.2009
Data ostatniej aktualizacji: 14.07.2012 20:16:14 

Opinie o Kidawa Tomasz, adwokat, Kancelaria adwokacka

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Potwierdzam w pełni pozostałe opinie. Adwokat Tomasz Kidawa to bardzo dobry prawnik. Można zapłacić po zakończeniu sprawy i wypłacie odszkodowania. Ceny takie jak w każdej innej firmie od odszkodowań, a adw. Tomasz Kidawa przynajmniej prowadzi sprawę od początku do końca sam (nie wysyła zastępców na rozprawy). Dobry kontakt, odbiera komórkę:) Jestem bardzo zadowolona z wygranej sprawy sądowej.
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Przeciętne
Opinia dodana przez: Maria dnia: 26.01.2015 16:07:02 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Gorąco polecam. Można się dogadać na rozliczenie po otrzymaniu odszkodowania. Miałem sprawę z PZU, która wydawał asię przegrana, ale Mecenas Kidawa wygrał ją w 6 misięcy od naszego pierwszego spotkania.
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Przeciętne
Opinia dodana przez: kroll dnia: 05.12.2012 22:54:47 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Bardzo rzeczowo prowadził mi sprawę o odszkodowanie za wypadek samochodowy, w po którym zostałem kaleką. PZU odmówiło mi jakiejkolwiek wypłaty, twierdząc że to moja wina. Adw. Kidawa nie obiecywał cudów, tylko rzeczowe wyliczenie tego co mi się należy. Sprawa trwała kilka lat, było chyba kilkadziesiąt rozpraw - ja byłem chyba tylko na 3, resztę chodził adwokat(sprawdzałem w sądzie i naprawdę chodził na te rozprawy). PZU odwoływało się, ale wszystko przegrali! Ostatecznie wygraliśmy w Sądzie dokładnie tyle ile żądaliśmy, w tym dodatkową rentę od PZU do końca życia. Wszystko z odsetkami za kilka lat. Co najważniejsze, adwokat Tomasz Kidawa nie wziął z góry ode mnie żadnych pieniędzy, tylko po wygranej sprawie, tak jak było w umowie na piśmie! Polecam wszystkim, kogo nie stać na opłacenie adwokata z góry - w razie przegranej nie trzeba nic płacić! Sam trafiłem do tego adwokata z polecenia innej osoby, którą poznałem na rehabilitacji po wypadku i też była zadowolona!
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Przeciętne
Opinia dodana przez: Jerzy dnia: 16.07.2012 11:02:16 

Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami gości serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Ranking FachowcówRegulamin serwisu   Polityka PrywatnościPolityka Prywatności   Opinie o firmachCertyfikat „WZOROWY FACHOWIEC”   Wyszukiwarka FachowcówKontakt z Redakcją