Serwis pomaga znaleźć najlepszych fachowców z poszczególnych branży. Opinie internautów na temat firm, świadczących usługi na rynku polskim, pozwalają trafnie wybrać odpowiedniego fachowca, którego właśnie potrzebujecie.

Serwis o fachowcach

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami, ostrzec lub zachęcić do korzystania z usług danej firmy, prosimy dodaj opinię na jej temat na naszym portalu.

Powrót do głównej strony

Natura Spa

Zawód: kosmetyka - usługi  
Adres: Małopolskie, 34-100 Wadowice Lwowska 83
Telefon: 33 823 48 64 Kom. 505 114 563
Adres e-mail:
Strona internetowa: www.wadowiceSpa.pl
Opis działalności: usługi kosmetyczne i dermatologiczne Słowa kluczowe: kosmetyka, dermatologia, dermatolog, lipoliza, lipoliza iniekcyjna, mikrodermabrazja, wadowice, spa,

Ocena: 0% pozytywna 2x

Jakość usług: 0% wysoka 2x
Terminowość: 50% bez zastrzeżeń 1x 1x
Ceny usług: 1x
Ilość opinii w serwisie: 2
Ilość odsłon profilu firmy: 1666
Data utworzenia profilu: 04.06.2012 16:10:34
Data ostatniej aktualizacji: 04.06.2012 16:10:34 

Opinie o Natura Spa

Ogólna opinia: Negatywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Jeżeli mam wystawić opinie Pani dermatolog z Natura Spa w Wadowicach to niestety moja opinia jest negatywna!!! Mąż udał sie tam w celu zmniejszenia zakoli, gdzie przed i po zabiegach Pani doktor gwarantowała wielki sukces!! Mnie sie to od razu nie podobało, nie wierze w takie " cuda". Zabieg polegał na wstrzykiwaniu czegoś w miejsca, w których to niebawem miały pojawić sie wloski. Pani doktor naciagnela męża na kwotę blisko tysiąca złotych!!! Tylko po co ludziom wcisnąć ten kit i wyciągać od nich tyle pieniędzy. Dodam, ze ja nie zauważyłam u męża ani jednego nowego włoska:) Niestety ja rownież zrezygnowalam z usług Natura Spa, choć byłam częsta klientka. Zawsze denerwowalo mnie to, ze właścicielka wszystko co oferuje jest najwyższej polki, rozumiem ze każdy chce pozyskiwać klientów ale tam było to wręcz natretne. Znalazłam nowy gabinet, zreszta bardzo w Wadowicach i okolicach popularny, a do Natura Spa na pewno juz nie wrócę. Mój mąż rownież:)
Jakość usług: Niska
Terminowość: Zła
Opinia dodana przez: MA dnia: 20.04.2013 22:39:13 

Ogólna opinia: Negatywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: 6 tygodni temu wykonałam w Natura Spa zabieg lipolizy podbródka. Pani dermatolog powiedziała mi, że największe efekty są właśnie na podbródku i kolanach. Po 4 tygodniach kiedy miały pojawić się efekty obiecane przez panią dermatolog u mnie nic się nie zmieniło. Podbródek nie zmniejszył się ani odrobinę. Zgłosiłąm się na kontrolę, na której pani dermatolog mówiła już zupełnie co innego. Usłyszałam, że efekty nie są u każdego, że konieczne jest powtórzenie zabiegu (za kolejne 250 złotych!), ale za efekty nie ręczy. Przed zabiegiem mówiła całkiem inaczej. Ręczyła za efekt. Mam się zgłosić na drugą kontrolę, jednak od zabiegu upłynęło już 6 tygodni i nic się nie zmieniło. Wyrzucanie kasy w błoto!! Wszystkim odradzam. Obiecanki cacanki. Wydałam pieniądze, pozwoliłam wbić sobie w podbródek kilkanaście igieł i nie z tego nie mam. Po drugiej kontroli wstawię nowy komentarz.
Jakość usług: Niska
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Przeciętne
Obsługa reklamacji: Brak reakcji
Opinia dodana przez: gata-22 dnia: 04.06.2012 16:35:41 

Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami gości serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Ranking FachowcówRegulamin serwisu   Polityka PrywatnościPolityka Prywatności   Opinie o firmachCertyfikat „WZOROWY FACHOWIEC”   Wyszukiwarka FachowcówKontakt z Redakcją