Opinie o Złota Rączka Piotr Łódź i okolice

Serwis pomaga znaleźć najlepszych fachowców z poszczególnych branży. Opinie internautów na temat firm, świadczących usługi na rynku polskim, pozwalają trafnie wybrać odpowiedniego fachowca, którego właśnie potrzebujecie.

Serwis o fachowcach

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami, ostrzec lub zachęcić do korzystania z usług danej firmy, prosimy dodaj opinię na jej temat na naszym portalu.

Powrót do głównej strony

Złota Rączka Piotr

Zawód: Budowlaniec 
Adres: Łódzkie, Łódź i okolice
Telefon: Kom. 798 173 724
Adres e-mail:
Strona internetowa:
Opis działalności: wszelkie prace remontowe, budowlane, malowania i naprawy różne Słowa kluczowe: Złota Rączka - prace różne

Ocena: 100% pozytywna 2x

Jakość usług: 100% wysoka 2x
Terminowość: 100% bez zastrzeżeń 1x
Ceny usług: 1x
Ilość opinii w serwisie: 2
Ilość odsłon profilu firmy: 1184
Data utworzenia profilu: 2012-04-20 19:20:26
Data ostatniej aktualizacji: 2012-04-20 19:20:26 

Opinie o Złota Rączka Piotr

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Z Paniem Piotrem znamy się od kilku lat. Wykonywał dla mnie przeróżne prace od nadzoru przy wylewaniu fundamentów, montowaniu kuchni czy łazienki, kompleksowego remontu mieszkania, po zbudowanie od podstaw tarasu, balustrad czy schodów, a kończąc na malowaniu zewnętrznym i wewnętrznym całego domu. Jesteśmy w stałym kontakcie, mój dom i buro funkcjonują bez zarzutu, a w razie awarii mogę liczyć na szybką i konretną pomoc.
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Przeciętne
Opinia dodana przez: Piotr Niedzwiecki dnia: 2013-01-08 18:46:51 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Moja ciocia jest starszą osobą, mimo wszystko stara się radzić sobie sama, choć czasami nie powinna. Dwa lata temu musiała wymienić pape na dachu i niestety sama zadzwoniła po tzw. fachowców. Przez rok było dobrze, ale wiosną następnego roku zalało sporą cześć ściany do samej piwnicy. Przypadkowo z ogłoszenia trafiłam na Pana Piotra i okazało się to dobrym wyborem. Przyszedł czlowiek w średnim wieku wypytał o problem wszedł na dach i okazało się, że papa dobrej jakości, ale z pozostawioną folią. Pan Piotr robotę wykonał szybko i sprawnie, po drodze naprawił zalane ściany, ułożył nowe panele, od teraz ciocia ma spokój, a Pan Piotr stał się naszym etatowym Fachowcem w domu.
Jakość usług: Wysoka
Obsługa reklamacji: Reklamacji nie było, Pan Piotr zrobił raz, a dobrze
Opinia dodana przez: Anna Fils dnia: 2012-04-20 19:44:21 

Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami gości serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Ranking FachowcówRegulamin serwisu   Polityka PrywatnościPolityka Prywatności   Opinie o firmachCertyfikat „WZOROWY FACHOWIEC”   Wyszukiwarka FachowcówKontakt z Redakcją