Serwis pomaga znaleźć najlepszych fachowców z poszczególnych branży. Opinie internautów na temat firm, świadczących usługi na rynku polskim, pozwalają trafnie wybrać odpowiedniego fachowca, którego właśnie potrzebujecie.

Serwis o fachowcach

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami, ostrzec lub zachęcić do korzystania z usług danej firmy, prosimy dodaj opinię na jej temat na naszym portalu.

Powrót do głównej strony

Adam Bernau Kancelaria Adwokacka Adam Bernau

Zawód: adwokaci i radcy prawni Adwokat 
Adres: Lubelskie, 20-039 Lublin Radziszewskiego 8/214
Telefon: Kom. 500-506-506
Adres e-mail: adam(małpa)prawna.eu
Strona internetowa: www.prawna.eu
NIP:
712-267-74-63
Opis działalności: Adam Bernau prowadzi sprawy karne, cywilne, majątkowe, rodzinne, pracownicze, administracyjne, gospodarcze dostarczając kompleksowych rozwiązań prawnych Słowa kluczowe: adwokat lublin, kancelaria adwokacka lublin, prawnik lublin, porady prawne lublin, adwokaci lublin

Ocena: 100% pozytywna 3x 1x

Jakość usług: 100% wysoka 3x 1x
Terminowość: 100% bez zastrzeżeń 4x
Ceny usług: 100% niskie 2x 2x
Ilość opinii w serwisie: 4
Ilość odsłon profilu firmy: 3260
Data utworzenia profilu: 2012-03-01 14:30:48
Data ostatniej aktualizacji: 2012-03-01 14:30:48 

Opinie o Adam Bernau Kancelaria Adwokacka Adam Bernau

Ogólna opinia: Neutralna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Pan Mecenas jeszcze się musi wiele nauczyć. Korzystałem z porady w której jak się wszędzie reklamuje jest dość mocny. Niestety przedstawia się to nieco inaczej. Czysta, podręcznikowa porada. Bez żadnych nowości. Podejście do klienta na niskim poziomie, zerkanie na zegarek żeby nie przekroczyć godziny. Mało kompetentny. Za dużo reklamy, która nie ma nic wspólnego z rzeczywistością. Punktualność na umówią wizytę na wysokim poziomie, jednak od Adwokata, który tak mocno się reklamuje i uważa się za osobę z ogromną wiedzą wymaga się coś więcej niż tego czego nauczyli na studiach... Nie polecam.
Jakość usług: Przecięta
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Przeciętne
Opinia dodana przez: dnia: 2018-10-09 14:32:42 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Prowadzona moja sprawa o rozwód zakończyła się dla mnie bardzo pomyślnie a i kontakt w trakcie sprawy i rozmowy z Paniem Mecenasem bardzo mi pomogły dlatego polecam
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Przeciętne
Opinia dodana przez: Ewa dnia: 2016-11-24 11:41:47 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Jak najbardziej musze wyrazić zadowolenie z prowadzenia mojej sprawy o alimenty. Pan Mecenas wysłuchał, poświęcił mi dużo czasu, doradził. Przed sądem miałam w nim oparcie. Zadawał dużo pytań świadkom, dzięki czemu zbił z tropu stronę przeciwną. Dziękuję bo jestem zadowolona.
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Niskie
Opinia dodana przez: Katarzyna dnia: 2014-04-09 22:15:01 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Pan Mecenas do każdej mojej sprawy podchodzi indywidualnie, zawsze wie jak rozwiązać problem. Wszystko za mnie załatwia błyskawicznie. Jest rzeczowy, konkretny, profesjonalny. Nie jedna sprawa wygrana! Nie mogę nic zarzucić. Ten człowiek zna się na swojej pracy, można jemu zaufać. Szczerze polecam.
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Niskie
Opinia dodana przez: Kolorowa dnia: 2013-12-13 12:07:26 

Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami gości serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Ranking FachowcówRegulamin serwisu   Polityka PrywatnościPolityka Prywatności   Opinie o firmachCertyfikat „WZOROWY FACHOWIEC”   Wyszukiwarka FachowcówKontakt z Redakcją