Serwis pomaga znaleźć najlepszych fachowców z poszczególnych branży. Opinie internautów na temat firm, świadczących usługi na rynku polskim, pozwalają trafnie wybrać odpowiedniego fachowca, którego właśnie potrzebujecie.

Serwis o fachowcach

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami, ostrzec lub zachęcić do korzystania z usług danej firmy, prosimy dodaj opinię na jej temat na naszym portalu.

Powrót do głównej strony

ANDRZEJ RADZISZEWSKI

Zawód: budowlane usługi i remonty Budowlaniec 
Adres: Warmińsko-mazurskie, BISKUPIEC/OLSZTYN
Telefon:
Adres e-mail:
Strona internetowa:
Opis działalności: WYKOŃCZENIA WNĘTRZ Słowa kluczowe: GLAZURA, TERAKOTA, ADAPTACJA, WYKOŃCZENIA WNĘTRZ

Ocena: 0% pozytywna 1x

Jakość usług: 0% wysoka 1x
Terminowość: 0% bez zastrzeżeń 1x
Ceny usług: 0% niskie 1x
Ilość opinii w serwisie: 1
Ilość odsłon profilu firmy: 1325
Data utworzenia profilu: 2011-11-04 07:42:48
Data ostatniej aktualizacji: 2011-11-04 07:42:48 

Opinie o ANDRZEJ RADZISZEWSKI

Ogólna opinia: Negatywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: zainwestowałem pokaźną kwotę w łazienkę (materiały + robocizna). Płytki z wysokiej półki, do tego klej elastyczny 68 PLN za 25 kg + pozostałe materiały, a Pan Radziszewski wraz z synem Tomaszem powinni jedynie wykańczać duże hale lub magazyny, na których mogą sobie robić na akord. Całość miało trwać 7-8 dni, a w 14 dniu nerwy mi puściły gdy z instalcji wodnej trysnęła mi woda, a przy próbie odłączenia pralki z kontaktu wtyczka wyszła wraz z gniazdkiem, z muszli podtynkowej cieknie woda przy każdym spłukaniu wody, wszelkie nierówności były zgłaszane wykonawcy wielokrotnie, lecz nie robiło to na nim większego rażenia, powtarzając jedynie "tego nie będzie widać". Po wezwaniu 2 kolejnych fachowców, obaj stwierdzili, że jest to czysta amtorka i sam bym lepiej położył kafelki. Nie mogę patrzeć na moją nową w opłakanym stanie łazinkę, są to wyrzucone pieniądze w błoto i teraz muszę kupować nowe kafelki (ponad połowę) aby wyrównać (porobiłem zdjęcia, aby udokumentować fuszerkę). Cała inwestycja to dla mnie podwójny koszt, tym bardziej, że Pan Andzrej nonstop potrzebował zaliczek i do tego sprzedał mi klej, który był przezanczony do celów reklamowych- nie do sprzedaży. TRAGEDIA NIE POLECAM I SŁUŻĘ UDOKUMENTOWANYMI W FORMIE ZDJĘĆ FAKTAMI.
Jakość usług: Niska
Terminowość: Zła
Ceny: Wysokie
Obsługa reklamacji: całkowity brak, nie widzi popełnionych błędów, cytuję ulubione powiedzenie: "tego nie będzie widać"...
Opinia dodana przez: inwestor dnia: 2011-11-04 08:01:32 

Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami gości serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Ranking FachowcówRegulamin serwisu   Polityka PrywatnościPolityka Prywatności   Opinie o firmachCertyfikat „WZOROWY FACHOWIEC”   Wyszukiwarka FachowcówKontakt z Redakcją