Serwis pomaga znaleźć najlepszych fachowców z poszczególnych branży. Opinie internautów na temat firm, świadczących usługi na rynku polskim, pozwalają trafnie wybrać odpowiedniego fachowca, którego właśnie potrzebujecie.

Serwis o fachowcach

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami, ostrzec lub zachęcić do korzystania z usług danej firmy, prosimy dodaj opinię na jej temat na naszym portalu.

Powrót do głównej strony

Banaszkiewicz Jerzy

Zawód: Kręgarz 
Adres: Mazowieckie, 00-647 Warszawa Plac Konstytucji 3/1b
Telefon: Kom. 500 600 701
Adres e-mail: kregarz(małpa)op.pl
Strona internetowa: http://www.kregarstwo.pl
NIP:
521-041-37-22
Opis działalności: Prowadzę kompleksową rehabilitację w schorzeniach narzadów ruchu poprzez terapię manualną, masaż, które są metodami leczenia i zapobiegania dolegliwym bólom kręgosłupa.Tel: 500 600 701 Słowa kluczowe: kręgarz, kręgarstwo, masaż, świecowanie uszu, kregarz, kregarstwo, masaz, chiropraktyk, masaż leczniczy, masażyści, Banaszkiewicz Jerzy, gabinet, Warszawa, kręgosłup, rehabilitacja, konchowanie uszu, rwa kulszowa, ból kręgosłupa, 500 600 701

Ocena: 100% pozytywna 2x

Jakość usług: 100% wysoka 2x
Terminowość: 100% bez zastrzeżeń 1x
Ceny usług: 100% niskie 1x
Ilość opinii w serwisie: 2
Ilość odsłon profilu firmy: 3419
Data utworzenia profilu: 13.04.2011 21:33:39
Data ostatniej aktualizacji: 13.04.2011 21:33:39 

Opinie o Banaszkiewicz Jerzy

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Od kilku lat borykam się z przepukliną w odcinku lędźwiowym i wypadającym dyskiem. Jakieś pół roku temu dźwignąłem paczkę i się nie ruszyłem. Mój dotychczasowy fizykoterapeuta po trzech wizytach nic nie wskórał. Ból pleców i prawej nogi taki że nie mogłem wstać z łóżka, przejść więcej jak 50 metrów. Udałem się do P.Jerzego, po pierwszych dwóch wizytach byłem bardzo sceptyczny, nic się nie zmieniło, ale po trzeciej było lepiej. Pojechałem na kolejne. Najpierw ustąpił ból pleców, potem łydki, kolana, uda. Jestem po 7 wizytach i czuje się rewelacyjnie !!! nic nie boli .
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Niskie
Obsługa reklamacji: brak reklamacji
Opinia dodana przez: junior dnia: 04.02.2015 12:23:49 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Pół roku temu po upadku z drabiny miałam poważne kłopoty ze stawem kolanowym. Długo, bo ponad trzy miesiące szukałam odpowiedniego specjalisty, przez ten czas kolano puchło, z trudem wchodziłam po schodach. Pomimo, że zrobiłam badania, korzystałam z różnych maści przeciwbólowych, kolano traciło ruchomość. Dopiero po zabiegach w gabinecie u pana Banaszkiewicza kolano zaczęło powoli wracać do formy i po 5-6 zabiegach mogłam już powoli poruszać się bez kuli. Obecnie wróciłam już do dawnej formy co wynika z pracy włożonej w jego uruchomienie przez pana Jerzego. Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić usługi fizjoterapeutyczne pana Jerzego na pl. Konstytucji 3 w Warszawie.
Jakość usług: Wysoka
Opinia dodana przez: Renata M. dnia: 13.04.2011 21:35:11 

Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami gości serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Ranking FachowcówRegulamin serwisu   Polityka PrywatnościPolityka Prywatności   Opinie o firmachCertyfikat „WZOROWY FACHOWIEC”   Wyszukiwarka FachowcówKontakt z Redakcją