Serwis pomaga znaleźć najlepszych fachowców z poszczególnych branży. Opinie internautów na temat firm, świadczących usługi na rynku polskim, pozwalają trafnie wybrać odpowiedniego fachowca, którego właśnie potrzebujecie.

Serwis o fachowcach

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami, ostrzec lub zachęcić do korzystania z usług danej firmy, prosimy dodaj opinię na jej temat na naszym portalu.

Powrót do głównej strony

PHU Parex Rębelski

Zawód: meble kuchenne Stolarz 
Adres: Mazowieckie, Warszawa Warszawa i Rembelszczyzna Wałbrzyska 11/27
Telefon:
Adres e-mail:
Strona internetowa:
Opis działalności: Meble kuchenne Słowa kluczowe:

Ocena: 25% pozytywna 1x 3x

Jakość usług: 33% wysoka 1x 1x 2x
Terminowość: 100% bez zastrzeżeń 3x 1x
Ceny usług: 0% niskie 1x 3x
Ilość opinii w serwisie: 4
Ilość odsłon profilu firmy: 3089
Data utworzenia profilu: 23.08.2010 12:53:01
Data ostatniej aktualizacji: 23.08.2010 12:53:01 

Opinie o PHU Parex Rębelski

Ogólna opinia: Negatywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Chciałam przestrzec przed korzystaniem z usług Firmy P.H.U. PAREX oraz jej właściciela p. Rębelskiego z Centrum Handlowego Land na Wałbrzyskiej w Warszawie. Rok temu zamówiłam projekt i montaż mebli kuchennych. Kuchnia została zamontowana w sposób niefachowy i nieprecyzyjny. Wykonawca pobrał pieniądze za całą usługę i zostawił uszkodzony blat, nie informując o tym. Twierdził, że to wina złego projektu. Tylko, że sam polecił projektantkę, która działała pod nazwą tej Firmy. Za nowy blat , na który czekałam miesiąc, pobrał dodatkowe pieniądze. Na zgłaszane usterki ,niedociągnięcia, niewygodne dla niego pytania, mataczył i reagował agresywnie. Za zlecone zakupy pobiera narzut dodatkowo 100 % ceny towaru , nie uprzedza o tym. Mało profesjonalna umowa, brak wyceny mebli, nie wystawia faktury Vat. Cena mebli i montażu wyjęta z sufitu. Przyszłym klientom radzę prowadzić korespondencję za pokwitowaniem /wszystkiego się wypiera/. Nie płacić dopóki nie usunie usterek. A już na pewno odbierać meble wyłącznie z fachowcem. Mnie do tej pory mebli nie naprawił, chociaż to było zagwarantowane w umowie. Nie chce zwrócić części pieniędzy, abym usunęła wady we własnym zakresie. Meble po roku czasu nadają się do naprawy /ciągle odpadają uchwyty, źle podcięte szafki, nie tworzą ciągłości, nie przylegają do ścian/. Jeżeli ktoś miał podobne doświadczenia z tą firmą, to może również podzieli się swoją opinią, ku przestrodze.
Jakość usług: Niska
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Wysokie
Obsługa reklamacji: Bardzo zła
Opinia dodana przez: Klientka 2015 dnia: 17.11.2016 20:06:40 

Ogólna opinia: Negatywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Właściciel winduje ceny wszelkimi sposobami. Nie uznaje dostrzeżonych usterek - widoczne bezczelnie zamaskowuje lub wmawia winę klientowi. Otrzymawszy zgodę na samodzielne dokonywanie zakupów materiałów dokonywał nieadekwatnych do potrzeb. Nie chciał zrobić zestawienia wydatków; podłożył kilka paragonów z innych realizacji...potem pultał się w wyjaśnieniach. Ponadto bardzo krytycznie wypowiada się na temat innych klientów, chełpiąc jednocześnie "zrzynaniem z nich forsy". Bezczelny, arogancki i chamski - szczególnie wobec kobiet-człowiek.
Jakość usług: Przecięta
Terminowość: Niewielkie opóźnienia
Ceny: Wysokie
Opinia dodana przez: Panimazawszerację dnia: 19.03.2015 09:57:11 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Firma solidna,profesjonalna fachowa, wywiązująca się z terminów.Zamówiłam w Firmie :remont kuchni, projekt szafek i sprzętu pod zabudowę, wykonanie szafek kuchennych.Wszystko przebiegło bez zastrzeżeń.Podziękowania dla całej ekipy w szczególności dla Pana Piotra, Jarka i Tomka.
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Przeciętne
Obsługa reklamacji: na razie bez reklamacji
Opinia dodana przez: Hanka dnia: 29.03.2012 09:06:51 

Ogólna opinia: Negatywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Zdecydowałam się na tę firmę, ponieważ pan wydawał się miłym profesjonalistą. Tak było do wpłacenia zaliczki. Mniej więcej w czasie wykonania - po ok. 5 tyg zadzwonił, że jutro przywozi meble. Bez żadnej próby umówienia się czy poinformowania z większym wyprzedzeniem. Akurat ani ja ani mąż nie mogliśmy zwolnić się tak z dnia na dzień z pracy. Pan był bardzo niesympatyczny, żeby nie powiedzieć cha...ski. W końcu umówiliśmy się na kolejny dzień. Meble - przeciętne, niedokładnie wykonane (uchwyty, drzwiczki), w niektórych elementach kompletna prowizorka (listwy wykończeniowe). Sposób zamontowania - karygodny. Nie to oświetlenie, które zamówiliśmy. W świeżo wyremontowanym pomieszczeniu - porysowany sufit i ściany, powiercone otwory nie w tych miejscach co trzeba, masakra. NIE POLECAM!!!
Jakość usług: Niska
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Wysokie
Opinia dodana przez: B dnia: 23.08.2010 13:03:42 

Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami gości serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Ranking FachowcówRegulamin serwisu   Polityka PrywatnościPolityka Prywatności   Opinie o firmachCertyfikat „WZOROWY FACHOWIEC”   Wyszukiwarka FachowcówKontakt z Redakcją