Serwis pomaga znaleźć najlepszych fachowców z poszczególnych branży. Opinie internautów na temat firm, świadczących usługi na rynku polskim, pozwalają trafnie wybrać odpowiedniego fachowca, którego właśnie potrzebujecie.

Serwis o fachowcach

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami, ostrzec lub zachęcić do korzystania z usług danej firmy, prosimy dodaj opinię na jej temat na naszym portalu.

Powrót do głównej strony

Ryszard Mikos

Zawód: budowlane usługi i remonty Budowlaniec 
Adres: Śląskie, Katowice
Telefon:
Adres e-mail:
Strona internetowa:
Opis działalności: Remonty i renowacje Słowa kluczowe: kafelkowanie, instalacje wodno-kanalizacyjne, instalacje elektryczne, montarz urządzeń sanitarnych

Ocena: 100% pozytywna 1x

Jakość usług: 100% wysoka 1x
Terminowość: 100% bez zastrzeżeń 1x
Ceny usług: 1x
Ilość opinii w serwisie: 1
Ilość odsłon profilu firmy: 1734
Data utworzenia profilu: 18.08.2010 18:25:40
Data ostatniej aktualizacji: 18.08.2010 18:25:40 

Opinie o Ryszard Mikos

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Pan Rysiek wykonał mi instalację wodno-kanalizacyjną i elektryczną w kuchni i łazience. Wykafelkował łazienkę, podwiesił sufit i zamontował geberit, umywalkę i wannę. Wszystko wykonane dokładnie i dobrze sprawdzone czy działa. Ponadto służył radami z własnego doświadczenia na dalsze remonty. Pan Rysiek dużo się nakombinował nad popodłączaniem wszystkiego, bo zachciało się nam dużej wanny z kabiną prysznicową do malutkiej łazienki gdzie wszystko wyszło na styk. I podłączenie wszystkiego wymagało przemyślenia co zrobić, żeby sobie kolejnej rzeczy nie trudnić lub uniemożliwić.
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Przeciętne
Opinia dodana przez: Agadea dnia: 18.08.2010 18:34:14 

Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami gości serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Ranking FachowcówRegulamin serwisu   Polityka PrywatnościPolityka Prywatności   Opinie o firmachCertyfikat „WZOROWY FACHOWIEC”   Wyszukiwarka FachowcówKontakt z Redakcją