Serwis pomaga znaleźć najlepszych fachowców z poszczególnych branży. Opinie internautów na temat firm, świadczących usługi na rynku polskim, pozwalają trafnie wybrać odpowiedniego fachowca, którego właśnie potrzebujecie.

Serwis o fachowcach

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami, ostrzec lub zachęcić do korzystania z usług danej firmy, prosimy dodaj opinię na jej temat na naszym portalu.

Powrót do głównej strony

KON-DACH Krzysztof

Zawód: budowlane usługi i remonty Cieśla 
Adres: Kujawsko-pomorskie, BYDGOSZCZ / DOBRCZ
Telefon: Kom. 507377893
Adres e-mail: kon-dach(małpa)wp.pl
Strona internetowa:
Opis działalności: CIESIELSTWO - DEKARSTWO Słowa kluczowe: cieśla ciesielstwo dekarz dekarstwo więźba dach bydgoszcz dobrcz pokrycie

Ocena: 75% pozytywna 3x 1x

Jakość usług: 100% wysoka 3x
Terminowość: 66% bez zastrzeżeń 2x 1x
Ceny usług: 2x
Ilość opinii w serwisie: 4
Ilość odsłon profilu firmy: 3295
Data utworzenia profilu: 18.08.2010 13:32:56
Data ostatniej aktualizacji: 18.08.2010 13:32:56 

Opinie o KON-DACH Krzysztof

Ogólna opinia: Negatywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: No niestety nie mam dobrej opini o właścicielu złożyłem ofertę na wykonanie usługi, oczywiście w pierwszej kolejności prośbę o wycenę usługi, no niestety po kilkunastu telefonach odpuściłem sobie tą firmę bo dostawałem tylko obietnice żę oddzwonią . Nie polecam.
Terminowość: Zła
Opinia dodana przez: maksus dnia: 06.05.2015 20:52:48 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Wszystko w jak najlepszym porządku ,nie mamy zastrzeżeń do pana Krzysztofa nasz inspektor odebrał prace która wykonał bez zastrzeżeń. Polecamy
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Przeciętne
Opinia dodana przez: Krzysztof dnia: 21.06.2011 19:25:56 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Jestem z mężem bardzo zadowolona z usługi pana Krzysztofa. Pracuje spokojnym tempem ale bardzo dokładnie dlatego wystawiamy mu opinie pozytywną. Nasz inspektor nadzoru był mile zaskoczony dokładnością. Polecamy z czystym sumieniem !!!
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Przeciętne
Opinia dodana przez: Martyna z mężem dnia: 23.02.2011 16:05:05 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Bardzo dobry fachowiec w usługach ciesielskich , dokładny ,uczciwy , sumienny , konkretny , pomagający oraz doradzający w konstrukcjach dachowych oraz wyliczający co jest bardzo ważne materiał na więźbę dachową. Wchodzący z własnym materiałem i to w bardzo dobrych cenach lepszych niż w tartaku. Nie martwiłem się o nic wzwiązku z konstrukcja dachową począwszy od drewna na dach aż po gwoździe. Pan Krzysztof wszystko załatwił. Bardzo ugodowy i konkretny fachowiec w swojej dziedzinie.
Jakość usług: Wysoka
Opinia dodana przez: Jacek dnia: 18.08.2010 13:39:12 

Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami gości serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Ranking FachowcówRegulamin serwisu   Polityka PrywatnościPolityka Prywatności   Opinie o firmachCertyfikat „WZOROWY FACHOWIEC”   Wyszukiwarka FachowcówKontakt z Redakcją