Serwis pomaga znaleźć najlepszych fachowców z poszczególnych branży. Opinie internautów na temat firm, świadczących usługi na rynku polskim, pozwalają trafnie wybrać odpowiedniego fachowca, którego właśnie potrzebujecie.

Serwis o fachowcach

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami, ostrzec lub zachęcić do korzystania z usług danej firmy, prosimy dodaj opinię na jej temat na naszym portalu.

Powrót do głównej strony

DOM FRYZJERSTWA MICADO Michał Nowak

Zawód: Fryzjer 
Adres: Zachodniopomorskie, 71-748 Szczecin Dąbrowszczeków 10
Telefon: Kom. 504019005
Adres e-mail: micado.1977(małpa)o2.pl
Strona internetowa:
Opis działalności: specjalista strzyżenia Słowa kluczowe: fryzjer stylista

Ocena: 100% pozytywna 3x 2x

Jakość usług: 100% wysoka 3x 2x
Terminowość: 100% bez zastrzeżeń 5x
Ceny usług: 0% niskie 2x 2x
Ilość opinii w serwisie: 5
Ilość odsłon profilu firmy: 5223
Data utworzenia profilu: 04.07.2010 13:26:52
Data ostatniej aktualizacji: 04.07.2010 13:26:52 

Opinie o DOM FRYZJERSTWA MICADO Michał Nowak

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Po raz kolejny odwiedziłam Michała. To już moja trzecia fryzura wyczarowana przez niego. Miła atmosfera, profesjonalne cięcie, żadnego pośpiechu.. A najważniejsze dla mnie jest to, że wyglądam dobrze nie tylko po wyjściu z salonu, ale również każdego następnego dnia przy minimalnym nakładzie pracy. Zdecydowanie polecam! Tak trzymaj Michał -)
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Przeciętne
Opinia dodana przez: Andżela dnia: 28.03.2012 21:50:39 

Ogólna opinia: Neutralna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Raz lepiej raz gorzej. Za zwykłe ścięcie 120 zł to lekka przesada zwłaszcza, że Pan Michał robi co mu sie podoba i nie zważa na protesty czy też uwagi klientki. Choć ścina profesjonalnie to za każdym razem wychodziłam niezadowolona ponieważ Pan Michał nie "ma oka" czy dana fryzura pasuje do twarzy. I choć jest ładna niekoniecznie w niej ładnie komuś.
Jakość usług: Przecięta
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Opinia dodana przez: gość dnia: 23.02.2012 14:22:10 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Widze tutaj komentarze iż Pan Michał jest za drogi. Moim zdaniem każda kobieta która chce wyglądać NAPRAWDE dobrze jest w stanie co pół roku pozwolić sobie na wydatek rzędu 150-200 zł dla TAKICH efektów ! Ja korzystałem z usług Michała wielokrotnie , za każdym razem jestem zachwycony,i chętnie gdy znowu jestem w tamtych rejonach zgłaszam się. Przy wizycie w pakiecie gratis macie bardzo fachowe podejscie do "zadania" oraz niesamowita atmosfere bo to w jakie miejsce Michał zamienia ten "pokoik" jest bajkowy. Serdecznie pozdrawiam Mistrza Nożyczek i do zobaczenia.
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Przeciętne
Obsługa reklamacji: jakie reklamacje ?! za każdym razem 100 % zadoowolenia !
Opinia dodana przez: Johny dnia: 16.05.2011 10:37:18 

Ogólna opinia: Neutralna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Pan Nowak przyjmuje u siebie w domu,gdzie jeden z pokoi przekształcono na salonik (salon było by zbyt dużym słowem), ale atmosfera tego pomieszczenia jest jak najbardziej fachowa. Pan Nowak już kilka razy zajmował się moimi włosami,niestety jakość usługi jest za każdym razem inna.Jak "maestro" ma dobry humor to potrafi wyczarować taką fryzurę,że oko zbieleje,jeśli natomiast humoru nie ma,to pożal się Boże..Dwa razy trafiłam na te gorsze dni i żałowałam,ale pamiętam też te lepsze i chyba znów za pół roku zaryzykuję..Ceny,nie z tej ziemi.150-200 zł.za strzyżenie z modelowaniem to zdecydowanie ZA DUŻO.
Jakość usług: Przecięta
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Wysokie
Opinia dodana przez: takisobiegoscbaba dnia: 23.10.2010 06:21:20 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Wiele lat szukałam fachowca, który "dogodzi" moim niesfornym włosom. Od znajomych słyszałam wiele pozytywów na temat osoby Michała. Dzisiaj ja dołączam do grona wielbicieli Tego artysty. Michał tworzy przyjazną aurę podczas zabiegu. Niestety nie farbuje włosów ale jego strzyżenia są perfekcyjne i przemyślane. Dobra rada: zaufaj i daj Jemu "wolną rękę"- wszyscy moi znajomi to potwierdzą.
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Wysokie
Obsługa reklamacji: Po powrocie do domu stwierdziłam, że niepotrzebnie uparłam się na moją wersję grzywki. Po telefonie do Michała, zaprosił mnie na darmową korektę... tym razem Jego wizji. Jestem zachwycona!
Opinia dodana przez: agnieszkazareba4@wp.pl dnia: 31.08.2010 08:10:02 

Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami gości serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Ranking FachowcówRegulamin serwisu   Polityka PrywatnościPolityka Prywatności   Opinie o firmachCertyfikat „WZOROWY FACHOWIEC”   Wyszukiwarka FachowcówKontakt z Redakcją