Serwis pomaga znaleźć najlepszych fachowców z poszczególnych branży. Opinie internautów na temat firm, świadczących usługi na rynku polskim, pozwalają trafnie wybrać odpowiedniego fachowca, którego właśnie potrzebujecie.

Serwis o fachowcach

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami, ostrzec lub zachęcić do korzystania z usług danej firmy, prosimy dodaj opinię na jej temat na naszym portalu.

Powrót do głównej strony

ELBUD BARTOSIK

Zawód: budowlane usługi i remonty  
Adres: Wielkopolskie, 63-000 Środa Wlkp. Paderewskiego 6
Telefon: Kom. 604 298 834, 607 094 807 Fax: 61 285 65 66
Adres e-mail: elbud.bartosik(małpa)op.pl
Strona internetowa: www.elbud-bartosik.pl.tl
Opis działalności: usługi budowlane, remontowe, elektryczne, zabudowa targowa Słowa kluczowe: budowa, remonty, elektryka, targi, stoiska targowe, regały, lady, malowanie, domy, elewacje

Ocena: 100% pozytywna 5x

Jakość usług: 100% wysoka 5x
Terminowość: 100% bez zastrzeżeń 5x
Ceny usług: 100% niskie 1x 4x
Ilość opinii w serwisie: 5
Ilość odsłon profilu firmy: 3169
Data utworzenia profilu: 13.05.2010 15:57:42
Data ostatniej aktualizacji: 13.05.2010 15:57:42 

Opinie o ELBUD BARTOSIK

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: zleciłem tej firmie budowę garażu. firma konkretna, wykonanie estetyczne, terminowe. jestem bardzo zadowolony!
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Przeciętne
Opinia dodana przez: jarek dnia: 14.05.2010 12:51:21 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: dzięki fachowemu doradztwu, moje małe mieszkanie powiększyło się o trzy poddasza, zaadoptowane na łazienkę, sypialnię i powiększenie pokoju dziennego. wszystko to wykonała firma pana Bartosika. profesjonalizm i estetyka w wykonywaniu wcześniej uzgodnionych prac spowodowały, że cały remont przebiegł sprawnie i bez zbędnego bałaganu. rozmieszczenie punktów świetlnych oraz gniazdek i kontaktów jest zgodne z naszymi wymaganiami. również doradztwo co do użycia materiałów budowlanych jest na wysokim poziomie w firmie, panowie wcale nie polecają towarów najdroższych. ręczę, że jeśli skorzystacie państwo z ich usług, będziecie równie zadowoleni.
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Przeciętne
Opinia dodana przez: anna dnia: 13.05.2010 19:49:19 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: firma odnawiała mi elewację na domu jednorodzinnym. zażyczyłem sobie terabonę w kolorze. pracy przebiegły bardzo sprawnie, bez zbędnego bałaganu. obejście wokół domu po skończonej pracy pozostawili takie, jak przed rozpoczęciem pracy. jestem zadowolony z ich wykonania.
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Niskie
Obsługa reklamacji: firma dała mi dwuletnią gwarancję na wykonane prace
Opinia dodana przez: krzysztof dnia: 13.05.2010 18:57:43 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: instalacja elektryczna w mojej kamienicy zaczęła się palić. Udało mi się skontaktować z tą firmą i prawie natychmiast została zabezpieczona awaria i ustalony termin na wymianę instalacji. Sama wymiana przebiegła bardzo sprawnie, czysto, nie musiałam się przejmować kupnem towaru. Jestem bardzo zadowolona z przebiegu i wykonania prac.
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Przeciętne
Obsługa reklamacji: firma dała mi gwarancję na wykonaną pracę na okres 2 lat
Opinia dodana przez: zofia dnia: 13.05.2010 18:01:51 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: jestem bardzo zadowolona z usług tej firmy. Panowie wykonali dla mnie adaptację piwnicy na biuro, począwszy od pogłębienia, izolacji, poprzez osadzenie drzwi, wymianę okna, prostowanie ścian, założenie nowej istalacji elektrycznej, szpachlowanie, malowanie, zakładanie płytek. Potrafią w fachowy sposób opowiedzieć o materiałach, które radzą użyć do danej pracy. Praca wykonana dokładnie, czysto. Miła współpraca. POLECAM!
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Przeciętne
Opinia dodana przez: milena dnia: 13.05.2010 16:08:09 

Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami gości serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Ranking FachowcówRegulamin serwisu   Polityka PrywatnościPolityka Prywatności   Opinie o firmachCertyfikat „WZOROWY FACHOWIEC”   Wyszukiwarka FachowcówKontakt z Redakcją